יום חמישי , 25 יולי 2024
20,000 קילומטרים מבלי לשלם על הטעינה. זו ההצעה של טסלה ישראל ללקוחות שיעזרו לה להיפטר ממלאי סטטי. צילום: טסלה

טסלה בפינה?

רוני נאק

לפי פרסומי היצרנית, לקוחות שיזמינו החודש מספר דגמים של טסלה יוכלו לקבל עם המכונית הטבה חשובה: 20,000 קילומטרים של טעינה חינמית בעמדות הטעינה של טסלה אשר פזורות ברחבי הארץ. ההטבה שטסלה מעניקה ללקוחות לא ניתנת לכל דגם, אלא רק לדגמים שנמצאים במלאי של טסלה – ורק לדגמים שהלקוחות יזמינו עד ה- 30 לחודש יוני.

כך, במלאי של טסלה ניתן להבחין בלא מעט מכוניות שמחכות ללקוחות, לדוגמה מודל Y חדשה מודל 2024 בגרסת REAR WHEEL DRIVE עולה לפי טסלה 236,142 שקלים וזו הגרסה הכי זולה שמצאנו.

• חם לכם? גם הסוללה ברכב החשמלי סובלת

 

באתר של טסלה יש עוד מכוניות, כמו למשל טסלה 3. מכוניות טסלה 3 שזמינות במלאי היצרנית למסירה מהירה בישראל קיימות במלאי- והמחיר מתחיל ב 269,564 שקלים לדגם הלונג ריינג' ALL WHEEL DRIVE.

עם זאת, חשוב לציין שטסלה גם מדגישה שיש תנאים מסוימים למבצע וחשוב לשים לב אליהם: המבצע תקף עבור הזמנה אישית ורכבים מוגדרים מראש, בכפוף לאספקה עד וכולל 30 ביוני 2024.

בנוסף, טסלה מדגישה שאם המשלוח לא יתקבל עד תאריך זה, טסלה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה (יהיה החזר הפעם?). עוד מדגישה טסלה כי אם מועד המסירה נדחה עקב נסיבות בשליטתה של טסלה, הלקוח עדיין עשוי להיות זכאי להטבה על ידי קבלת מסירה בתאריך הזמין הראשון. יש עוד, ההטבה מיועדת רק למי שקנה את הרכב הספציפי, כלומר לא ניתן להעביר את ההטבות לרכב או אדם אחר. לתשומת לב הפליפרים.

Check Also

מבחן דרכים ריינג' רובר איווק P200

רענון מעודן מן הפנים ומן החוץ ויחידת הנעה טורבו-בנזין מעניינת החזירה אותנו לחיקו של הריינג' הקטן המעודן והרלוונטי יותר מתמיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × 4 =