יום שני , 6 אפריל 2020
ראשי » חדשות » טויוטה לנד קרוזר 300
טויוטה לנד קרוזר 300. הדמיה שהופיעה ביפן על בסיס מידע שדלף לתקשורת. צפו לקונספט בתערוכת טוקיו הקרובה ואולי גם לגרסה היברידית. איור: BEST CAR JP
טויוטה לנד קרוזר 300. הדמיה שהופיעה ביפן על בסיס מידע שדלף לתקשורת. צפו לקונספט בתערוכת טוקיו הקרובה ואולי גם לגרסה היברידית. איור: BEST CAR JP

טויוטה לנד קרוזר 300

רוני נאק

התקשורת ביפן הצליחה להשיג מידע על הדור החדש של טויוטה לנד קרוזר 300. הנה הממצאים. הלנד קרוזר 300 ישמור על שלדת הסולם – למרות שזו תהיה כל חדשה ותחליף את השלדה של הלנד קרוזר 200 שלא השתנה מהותית מזה כעשור. בנוסף על השלדה המודרנית – שרבים הסיכויים כי תהיה קשיחה יותר ומתאימה לתחבורה מערבית מודרנית – יהיה גם מרכב חדש עם לוק עדכני. עוד גילו ביפן כי טויוטה תשמור על ההנעה הכפולה קבועה וכן על יחס ההעברה הנמוך שהחיים פשוט לא יכולים להמשיך בלעדיו.

בינתיים מבחן דרכים טויוטה לנד קרוזר 150

נתונים נוספים מספרים על תקרה שהונמכה ב-35 מ"מ, אורך כללי של 459 ס"מ, רוחב של 198 ס"מ, גובה חיצוני של 192 ס"מ ובסיס גלגלים של 285 ס"מ. היצע המנועים יהיה דיזל V8 מעודכן בנפח 4.6ל' ותפוקה של 309 כ"ס ובנזין V6 כפול מגדשי-טורבו עם הספק צפוי של כ-420 כ"ס ו-60 קג"מ. העברת הכוח תהיה דרך תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 10 יחסי העברה. יש הצופים כי גם גרסה היברידית צפויה להצטרף להיצע אם כי עדיין לא נחשפו נתונים לגבי זה (אולי מערכות בהשאלה מלקסוס LS500h).

יהיה זה הימור די בטוח שנראה תא נהג וסביבת נוסעים מודרנית הרבה יותר עם קישוריות מלאה, מסכי מגע גדולים וחלקים ווירטואליים בלוח השעונים. זאת, לצד כל איבזור הנוחות שתוכלו לדמיין בספינת דגל ראויה: מערכות בטיחות אקטיביות, מושבי עור מחוממים וממוזגים, פנסי LED מלאים ועוד. אצלנו? רק ביבוא אישי.

צפו גם בזה

מכוניות חדשות בנמל אילת

הכוח עובר לקונים

מלאים של רכב חדש שלא זזים - זה הזמן לנצל את המצב ולקנות מכונית חדשה בתנאים שלא יחזרו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 × 4 =