יום רביעי , 10 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » עדכונים מהאוויר לדגמי ID החשמליים של פולקסווגן
פולקסווגן ID.4 החשמלית כבר משווקת בישראל. גם היא תקבל עדכונים מהאוויר. צילום: VW

עדכונים מהאוויר לדגמי ID החשמליים של פולקסווגן

רוני נאק

פולקסווגן הודיעה כי לקוחות הדגמים החשמליים שלה, .ID, יוכלו ליהנות מעדכוני מערכת חינמיים. העדכונים יהיו מהאוויר, דרך הרשת הסלולרית, ויבצעו מדי 12 שבועות. פולקסווגן אמרה כי היא מעוניינת לספק ללקוחותיה תוכנה חינמית כדי שהמכוניות שלהם יהיו מעודכנות. בנוסף…פולקסווגן מתכננת ליישם "מודלים עסקיים חדשים" מבוססי דאטה כדי לייצר הכנסה לשירותים ופונקציות על פי דרישות הלקוחות. תוספת השירותים הדיגיטליים צפויה אם כן ליצור אפיק הכנסה חדש של מאות מיליוני דולרים בשנים הבאות.

VW תתן בשמחה עדכוני מערכת חינמיים ללקוחות UD החשמליים. צילום: VW

לפי יצרנית הרכב גרסת התוכנה החדשה "ID software 2.3" עושה אופטימיזציה לפונקציות קיימות וגם מציעה חדשות. למשל שליטה בחיווי שמקל על הנהג לנסוע באופן חסכוני יותר, בקרת שיוט משופרת, החלפת אורות אוטומטית, מצלמה בתפקוד טוב יותר וכמובן ערכת נושא של גרפיקה וצבעים חדשים למסך המולטימדיה. בנוסף העדכון, כך לפי VW, הממשק יהיה ברור יותר להבנה ואינטואיטיבי יותר להפעלה. נשאלת השאלה האם זה שעכשיו לא "ברור ואינטואיטיבי"?

VW תתן בשמחה עדכוני מערכת חינמיים ללקוחות UD החשמליים. צילום: VW

גם בישראל יהיו בקרוב מאד לקוחות של ID.4. כמו סקודה אניאק שכבר משווקת אצלנו בערוצי היבוא המקביל, גם הפעם הם מקדימים את היבואנית הסדירה ומתחילים כבר את המכירה של רכב הפנאי החשמלי של VW. 

 

צפו גם בזה

הנתיב המהיר של טסלה

מדינת קולומביה (מקסיקו) פתחה נתיב מהיר רק בשביל טסלה במעבר הגבול לטקסס. מתי גם אצלנו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.