יום ראשון , 3 דצמבר 2023
ג'יפ וויליס פותח
רק באוטומקס - ג'יפ רנגלר במהדורת וויליס הנדירה עם מנוע v6. צילום: ג'יפ

ג'יפ רנגלר WILLYS – בהצעה נדירה

שטח

ג'יפ רנגלר רוביקון הוא כלי שכל תכליתו היא לעיסת סלעים – ובהתאם לכך הוא מצויד בסרנים כבדים, תיבת העברה ייחודית, נעילות דיפ' מקוריות ואפילו ניתוק מוט מייצב ומיגונים מקוריים – החיים עם הרוביקון על הכביש יכולים להיות קשוחים למדי. קשוחים מספיק כדי לעייף את הנהג ולרוקן את מיכל הדלק עד שמגיעים למוצא השביל שתכננם עליו אי שם בנגב. מצד שני – רנגלר ספורט – עם סרנים קלים יותר, יחסי העברה ארוכים יותר, פחות פירזול לשטח ויותר צמיגים לכביש, יהיה כלי מתוק ביותר לחיים בעיר ובדרכים המהירות. הוויתור על היכולת בשטח ועמידות בפני מפגשים עם סלעים – שווה את זה למי שלא מתכנן לנהוג בשטח קשוח מדי.

תקריב על הצמיג
ג'יפ רנגלר וויליס עם צמיג שטח מקוריים על חישוקי 17 אינץ' שחורים. צילום: ג'יפ

ואז יש גרסאות מיוחדות שג'יפ מפיקה מדי פעם. אלה מהדורות מוגבלות שלרוב נועדו לציין מאורע כזה או אחר ב-70 ויותר השנים של מותג ג'יפ. אחת הגרסאות האלה היא WILLYS שמגיעה לישראל בלעדית רק דרך אוטומקס.

• לקבלת הצעת מחיר פרטית לרנגלר WILLYS

ג'יפ רנגלר WILLYS מהווה איזון נהדר בין הקלילות של גרסאות הספורט, עם תוספת קשיחות למראה וגם לנהיגת שטח. הוויליס מקבל דיפ' אחורי מוגבל החלקה מקורי, תיבת העברה עם LOW, שמשות כהות, שבכה קדמית כהה, פנסי LED מקוריים, צמיגי שטח נהדרים עם חישוקי 17 אינץ', כניסה ללא מפתח והתנעה עם כפתור, ממשק מולטימדיה מקורי עם מסך מגע 5 אינץ'. בנוסף יש מיגון סף ואפילו מתלים מחוזקים – בדיוק התמהיל הנכון לחיים נוחים בכביש יחד עם יכולת טובה מאד בשטח.

כנפיים ומיגון סף
ג'יפ רנגלר וויליס עם מיגון סף מקורי וכנפיים שחורות – מוכן לחיים בשטח צילום: ג'יפ

לרכב השטח האייקוני מגיע מנוע משובח בכל קנה מידה – 2.0ל' טורבו מתקדם עם תפוקה של 270 כ"ס ו-41 קג"מ שנותנים עוצמה אדירה בסל"ד נמוך. תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים מזינה את הכוח לתיבת העברה עם LOW אשר גם מאפשרת נסיעה עם הנעה אחורית בלבד ושני מצבים של הנעה כפולה. עם 8 הילוכים – תקבלו צריכת דלק מאד נמוכה בכביש והרבה כוח כשצריך אותו בשטח. חשוב לציין שהמהדורה המוגבלת של WILLYS קיימת רק אצל אוטומקס – וזו בהחלט הזדמנות לשים יד על מהדורה מיוחדת ומוגבלת מאד של ג'יפ רנגלר נדיר במיוחד.

• חושב שאתה מספיק טוב ל-WILLYS?

תא נהג ג'יפ
מהדורה נדירה ומיוחדת של ג'יפ רנגלר – WILLYS. תא נהג מוכר עם ידית לתפעול הטרנספר ומולטימדיה עם ממשק מובייל. (גרסה ידנית שבצילום לא משווקת) צילום: ג'יפ

Check Also

דאצ'יה חושפת את הדאסטר החדש

רכב הפנאי היחיד שעדיין נותר במחיר בר-השגה דאצ'יה דאסטר, נחשף בדור כל חדש על בסיס פלטפורמה מודרנית, עיצוב חוץ ופנים מעודכן וגם מערכת הנעה היברידית. כמה יעלה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

thirteen − 12 =