שבת , 13 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » בקרוב יחל שיווק סובארו לבורג בישראל
סובארו לבורג - LEVORG - מעלה את הרזלוציה של הנישתיות בדגמי סובארו. עם איכויות מעניינות שעוד נגלה. צילום: סובארו
סובארו לבורג - LEVORG - מעלה את הרזלוציה של הנישתיות בדגמי סובארו. עם איכויות מעניינות שעוד נגלה. צילום: סובארו

בקרוב יחל שיווק סובארו לבורג בישראל

תומר הדר

סוכנות מכוניות לים התיכון, יבואנית סובארו תחל בעוד מספר ימים בשיווקה של סובארו לבורג, כך עולה מדיוור מיוחד שנשלח ללקוחות ותיקים של סובארו.

לבורג, שמשתרעת על 4.69 מטרים ועל רוחב של 1.78 מטרים נחשבת למכונית נישתית במיוחד גם בהיצע הדגמים של סובארו והחלה את דרכה כדגם יחודי לשוק הרכב היפאני, ששיווקו התפשט עם השנים למדינות נוספות כגון ארה"ב ואוסטרליה. על פי סובארו, השם המוזר הוא בעצם קיצור ואיחוד של המילים LEGACY REVOLUTION TOURING. ואכן, הלבורג מבוססת על פלטפורמה של סובארו לגאסי סטיישן, אך בל נטעה: בפועל היא קצרה ממנה במעל עשרה סנטימטרים.

סובארו לבורג - LEVORG - מעלה את הרזלוציה של הנישתיות בדגמי סובארו. עם איכויות מעניינות שעוד נגלה. צילום: סובארו
סובארו לבורג – LEVORG – מעלה את הרזלוציה של הנישתיות בדגמי סובארו. עם איכויות מעניינות שעוד נגלה. צילום: סובארו

היצע מנועיה של הלבורג עבור שוק הרכב הישראלי יכלול מנוע טורבו בנפח 1.6 ליטרים המפיק ככל הנראה 168 כוחות סוס בגרסה שתיועד לשוק המקומי – ותיבת הילוכים אוטומטית רציפה. כמובן שכנהוג בסובארו, כוחו של המנוע יגיע אל ארבעת הגלגלים. מחירה של הלבורג לשוק הישראלי טרם נחשף, אך ניתן להמר שלנוכח המפרט, מדובר במחיר שעלול להיות גבוה, אפילו משמעותית, מעל רף 150 אלף השקלים.

צפו גם בזה

למבורגיני הורקאן סטראטו – למבו לשטח

למבורגיני בטיזר לגרסת עפר של למבורגיני הורקאן סדרתית. מה יש בו? מרווח גחון מוגדל, 640 כ"ס, היגוי כפול, הנעה כפולה, מצב דריפט תמידי, צליל אלוהי ומסילת גג

One comment

  1. יהיה מעניין. במיוחד אם יתמחרו אותו במחיר חדירה תחרותי לספורטאז'. או פיקסו 5 מושבים, כלומר אזור ה- , 135K. לפני מו"מ לחצים והנחות כמו שעושים לליסינג. תראו איזה יופי המחיר של פיאט טיפו שפונ הישירות ללקוח פרטי ולא לליסניג. הם מזהים את הריידה המתמשכת בשימשו בליסינג
    אחרת אין סיכוי לסובארו לחזור למכור בשוק הישראלי יותר מכמה מכוניות בשנה.

    לא משנה שיש להם גם אימפרזה חדשה לקראת סוף 206, היא פחות קורצת ועדו לא בטוח שיש לה משהו טוב להמיע מול מתחרות יארפאיות בכלל ומזרח אסיאתיות בפרט.

    הרכב חדש, משהו בין סטיישן למיניואן. מנוע מוגדש 1.6 שמקביל בתפוקה בערך ללגסי 2.5 בארה"ב, תיבה רציפה, הרה מערכות בטיחות ובקרת נהיגה, סופסוף בסובארו יהיה ריפוד ותא נוסעים איכותיים, קצרה בהרבה מהלגסי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.