יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » ב.מ.וו יורדת מהפסים – קשה לצפיה!
רכבת הנושאת מאות רכבי שטח של ב.מ.וו ירדה מהפסים - המשלוח הושמד. צילום: ב.מ.וו
רכבת הנושאת מאות רכבי שטח של ב.מ.וו ירדה מהפסים - המשלוח הושמד. צילום: ב.מ.וו

ב.מ.וו יורדת מהפסים – קשה לצפיה!


תומר הדר

מה הקשר בין רכבת שירדה מהפסים ובין רכבי כביש שטח של ב.מ.וו? התשובה פשוטה: כאשר רכבת הנושאת מטען יקר ערך של דגמי X  חדשים של ב.מ.וו יורדת מהפסים, הנזק מצטבר לסכומי עתק.

ב.מ.וו, למי שאינו בקיא, מייצרת רכבים בארה"ב וחלקם אף מיוצא לישראל. הרכבים משונעים לנמלים ומשם כמובן לרחבי העולם באמצעות רכבות. אלא שביום א' האחרון ירדה רכבת אמריקאית מהפסים באזור צ'ארלסטון וחלק ניכר ממטענה יקר הערך- 120 רכבי כביש שטח של ב.מ.וו הושמד.

רכבת הנושאת מאות רכבי שטח של ב.מ.וו ירדה מהפסים - המשלוח הושמד. הזמנת ב.מ.וו X3? בידקו שאכן יגיע... צילום: ב.מ.וו
רכבת הנושאת מאות רכבי שטח של ב.מ.וו ירדה מהפסים – המשלוח הושמד. הזמנת ב.מ.וו X3? בידקו שאכן יגיע… צילום: ב.מ.וו

בהודעה רשמית מטעם ב.מ.וו ארה"ב נמסר שצוותים מטעם ב.מ.וו נמצאים במקום התאונה ומשתפים פעולה עם המשטרה המקומית, כמו גם עם חברת הרכבות. בסך הכול ירדו 12 קרונות מהפסים-כאשר כל קרון נשא 10 רכבי כביש שטח המיועדים ליצוא. על פי הודעת ב.מ.וו, הרכבת נשאה בין היתר דגמי X4, X3, X5 וX6 ממפעל ב.מ.וו בספרטנבורג. החברה לא פירטה את הכמויות הספציפיות של הרכבים שניזוקו, אך לפי דיווחים מקומיים, חלק ניכר מן הרכבים היו מדגמי X3. לא ברור בשלב זה האם יש בין המכוניות שניזוקו יחידות אשר היו מיועדות לישראל.

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי איוניק 5 AWD

נהגנו בגרסה הבכירה של יונדאי איוניק 5. עם הרבה יותר כוח וחבילת אבזור ELITE שכוללת את הכל וגילינו את הסיבות שבזכותן ה-IONIQ5 זוכה לכזה פרגון במבחני רכב בכל העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.