שבת , 18 ספטמבר 2021
ראשי » חדשות » לנד רובר דיפנדר – הסוף

לנד רובר דיפנדר – הסוף

שינוי טכני בנתון המשקל הכולל המותר בלנד רובר דיפנדר גרם להפסקת ייבוא אגדת השטח הבריטית לארץ; היצרן הוריד את נתון המשקל דנן מ-3,510 ל-3,380 ק"ג ובכך ירד הנתון אל מתחת למינימום המאפשר קבלת הטבות מס לרכב העבודה הקשוח אצלנו – מה שהופך את מחירו לבלתי תחרותי בעליל. אם ניקח בחשבון שלנד רובר דיפנדר 110 עלה עד כה בגרסתו ה"זולה" ביותר כ-325,000 שקלים (ברזנט, פתוח) אז קל לנחש שהמחיר החדש ירחיק לחלוטין גם את המעטים שעוד יכלו להרשות לעצמם – או הסכימו – לשלם סכום של SUV מלוקק ומפואר עבור רכב שטח בסיסי וספרטני.

מעבר לעליית המחיר הצפויה בשל ביטול הטבות המס צפויה להיכנס בסוף השנה (2011) התקנה המחייבת מערכת ESP ברכב המיובא לישראל. המשמעות היא שעד לסוף השנה ניתן עדיין לרכוש לנד רובר דיפנדר בארץ – במחיר גבוה שטרם פורסם – אך רק בהזמנה מיוחדת. לאחר מכן – תשכחו מזה. סוף לאגדת שטח אצלנו? בהחלט. אנחנו, אנשי מערכת שטח.tv על כל פנים, נפרדים מהטרקטור האהוב בהצדעה.

רוצים להיזכר בהולדתה של האגדה? קראו כאן את סיפורו של המשוטט – אגדת לנד רובר

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים ג'נסיס GV70

דגם הפנאי הקטן-יותר של ג'נסיס הצליח להפתיע אותנו ממש. האם הוא כרגע Best in class? הדגם הצעיר ביותר של מותג הפרימיום הצעיר ביותר במבחן דרכים. הטוב בקבוצה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *