יום שישי , 22 פברואר 2019
דף הבית » חדשות » לקסוס תציג RX450h מחודש בז'נבה
לקסוס תציג RX450h מחודש בז'נבה
לקסוס RX450h. מתיחת הפנים כוללת את הסבכה החדשה של המותג עם פנסים מעודכנים ותאורת לד

לקסוס תציג RX450h מחודש בז'נבה

Lexus RX 450h. Photo - Lexus

לקסוס RX450h. מתיחת הפנים כוללת את הסבכה החדשה של המותג עם פנסים מעודכנים ותאורת לד

לקסוס מפרסמת תמונה ופרטים ראשונים על מתיחת הפנים של ה-RX, אשר תוצג לראשונה בתערוכת ז'נבה שתפתח השבוע. השינויים העיצוביים אינם גדולים ויתמקדו בחזית – ה-RX יקבל את סבכת הכרום הטרפזית החדשה של לקסוס, יחד עם פנסים קדמיים שכוללים שלושה פרוג'קטורים ותאורת לד. בנוסף יוצעו חישוקים חדשים ושינויי גרפיקה גם לפנסים האחוריים, לצד רמת גימור חדשה – F ספורט. בדומה למכוניות הנוסעים של החברה, גם כאן תציע רמת הגימור הספורטיבית עיצוב יותר אגרסיבי מבפנים ומבחוץ, ושיפורים ליכולת הדינאמית באמצעות מתלים מוקשחים וחישוקים מוגדלים.

Lexus-RX. Photo - Lexus

לקסוס RX. כך הוא נראה לפני מתיחת הפנים

גולת הכותרת תהיה גרסת ה-450h החדשה, שתזכה ככל הנראה ליחידת כוח מעודכנת. לקסוס טרם פרסמה נתונים טכניים, אך ניתן לשער כי מדובר במערכת ההיברידית שהוצגה לראשונה ב-GS הסלונית. את מקום היחידה ההיברידית הקודמת (שהציעה 299 כ"ס משילוב של מנוע בנזין ומנוע חשמלי), תחליף לפי ההשערות יחידת 3.5 ל' חדשה הפועלת במחזור אטקינסון (בדומה לטויוטה פריוס) ואשר מפיקה כ-340 כ"ס בסיוע מנוע חשמלי. כמו בעבר, קרוב לוודאי שתוצע אופציה להנעה כפולה, בעזרת מנוע חשמלי נוסף שימוקם מאחור.

 כרגע מדובר, כאמור, בספקולציות בלבד, אך אם נמשיך להסתמך על נתוני ה-GS, הרי שניתן גם כאן לצפות לשיפור ביצועים לצד ירידה בצריכת הדלק בשיעור של כ-15-20% בהשוואה לגרסה ההיברידית היוצאת. את הפרטים המלאים נדע עם פתיחת התערוכה ב-6 במרץ.

תגובה לפוסט

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר.שדות חובה מסומנים ב- *

*

http://bit.ly/2opbTV6