יום שני , 27 מאי 2019
ראשי » חדשות » מושי מושי: הראפטור של רוקט באני הוא תועבה מהממת
כנפיים מנופחות. צמיגי שטח. והנמכה אגרסיבית. הגיוני זה לא. כיף זה כן.

מושי מושי: הראפטור של רוקט באני הוא תועבה מהממת

תומר הדר

אם אינכם מכירים את פורד ראפטור, כנראה שאתם חיים בכוכב אחר, או מחוץ לארצות הברית. אך למען מי שאינו מכיר הנה הסבר קצר: פורד F150 ראפטור הוא גרסת השטח הקיצונית של פורד F150. יש לו שני טורבואים, מהלך מתלה משוגע לחלוטין ופוטנציאל שיפורים אדיר.

אולי מסיבה זו ישבו כמה יפאנים ברוקט באני, חברה שבדרך כלל מתמחה בלקחת אימפרזות, סקייליינים,סופרות ו RX7 ולהוציא מהן עוד כמה מאות כוחות סוס והחליטו להפוך את חיית השטח של פורד לחיית כביש. יפאנית.

בשלב ראשון משחררת רוקט באני תמונות אילוסטרציה של המוצר הסופי, קרי הראפטור המונמך והמשוגע שהיא עתידה להוציא – והמסר ברור: עכשיו מדובר בטורף כביש. בשלב ראשון נוספו לרוקט באני ראפטור סט חישוקי 22 אינץ'. אחר כך המתלים הוחלפו בערכה סופר מונמכת  וכמובן שהרוקט באני ראפטור זוכה גם לבודיקיט בסגנון JDM  (כלומר japan domestic market ). על המנוע לא ממש מפרטים ברוקט באני, אך סביר להניח שהטורבואים יוחלפו, ההספק יזנק והכל יהיה צובראשי (כלומר מגניב ביפאנית, אם ממש רציתם לדעת).

צפו גם בזה

סקודה סופרב סקאוט החדשה. רכב חדש בקו הדגמי העדכני של סקודה. צילום: סקודה

סקודה סופרב עולה לשטח

לאחר חשיפת תמונות הטיזר, סקודה חושפת את גרסת השטח של הסופרב, שנקראת "סקאוט" כמיטב המסורת הצ'כית. כצפוי, יש תוספת מרווח גחון והיצע המנועים מוכר היטב מהדגמים הרגילים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one × one =