יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » ג'יפ רנגלר עם 7 מושבים?!
Jeep® Wrangler Overlook concept צילום: ג'יפ

ג'יפ רנגלר עם 7 מושבים?!

רוני נאק

תערוכת SEMA (2 עד 5 נובמבר) היא כל מה שראשי-מנוע שרופים כמונו אוהבים. תערוכה המרכזת את עולם האביזרים לרכב והשיפורים לרכב במקום אחד. וכל שצריך זה כרטיס טיסה לוואגס וחדר במלון. זה גם המקום בו חטיבות האבזור של יצרניות הרכב יכולות להתבטא כמעט ללא מגבלות תקציב. פעמים רבות מדובר בהזיות, לפעמים זה גישוש לגרסה עתידית וניסיון לחוש את המים ואת תגובות הקהל ליצירה. כך למשל הטנדר-רנגלר של AEV הפך ברבות השנים לגלדיאטור שאנו מריירים עליו עתה.

Jeep® Wrangler Overlook concept, פגוש אחורי בבניה ומתקן גלגל מחוזק במיוחד. צילום: ג'יפ

עתה JEEP עתידה להציג את קונספט Wrangler Overlook אשר מותח את הרנגלר סהרה לממדים שיכולים לאכלס שלוש שורות מושבים וגם לעטוף אותם בפינוקים וערימה של אבזור כיד המלך או JPP (חטי' האבזור של JEEP). כדי שהעסק יעבוד הרכב כולו התארך ב-12 אינצ'ים (30.5 ס"מ) ומאחור המרכב הוארך וקבל גם גג מוגבה ב-5 אינץ' ביחס לרגנלר הרגיל. שמשות גדולות וגם שמשות שמיים (בסגנון לנד רובר) נוספו גם כן.

מבחן דרכים ג'יפ גלדיאטור רוביקון

ג'יפ לא וויתרה על הגג הפריק שמעל לנהג ולנוסע. אלא שלתערוכה זה מצויד בגג שקוף שניתן לשליפה. חבילת המתלים כוללת ערכת הגבהה 2.0 אינץ' עם בולמי זעזועים של FOX. חישוקי גלגל 20 אינץ' שחורים ועליהם צמיגי 37 אינץ' של BF. מגיני סף בתפקיד כפול כמדרגות כניסה מוסיפות לנוחות והגנה על צידי המרכב מסלעים ועודף מוטיבציה.

Jeep® Wrangler Overlook concept . 2 אינץ' על פוקסים, חישוקי 20 אינץ' וצמיגי 37. צילום: ג'יפ

עוד כוללת חבילת האבזור פגוש פלדה עם זוויות גישה משופרת ופנסי ערפל LED משולבים. גימור שחור מאט לגריל JEEP המוכר, מכסה מנוע עם לוגו וויליס ותפסים מחוזקים. פנסי עזר של JPP בקוטר 5 אינץ' וכמובן נורות LED כל אחד מהם מספק תאורה מפלחת עלטה של 4,800 לומן.

Jeep® Wrangler Overlook concept קבינה אחורית מאורכת ומוגבהת עם הרבה שטח שמשות. צילום: ג'יפ

מאחור מתקן הגלגל עבר חיזוקים כדי שיוכל לשאת גלגל 37 אינץ' גדול וכבד על הדלת האחורית. השוטרים יהיו מרוצים מכך שנורת הבלימה השלישית מוצאת מקום חדש במתקן במרכז הגלגל הרזרבי. עוד מאחור פגוש פלדה העוטף את הזנב, מגן עליו ויוצר קו אחיד עם הכנפיים המוגדלות.

Jeep® Wrangler Overlook concept – גימור פנים יוקרתי ברמת סהרה. צילום: ג'יפ

הקבינה לא נזנחה בכלל. ריפודי המושבים כולם הם מעור שחור ויוקרתי – כולל הדשבורד שמקבל, יחד עם המושבים, תפרים בגוון ברונזה קונטרסטי המתאים לצבע המרכב. הקונסולה המרכזית מספקת קונסטרסט עם שחור מאט ותפרי מעויינים. הגריל האייקוני של JEEP מוטבע במשענות העור.

צפו גם בזה

ג'יפ משלמת לנהגים סביבתיים במטבע קריפטו

ג'יפ תשלם לכם לנהוג ב-4XE שלה. JEEP הודיעה על שת"פ עם KIRI, שבמסגרתו ככל שנהג ה-ג'יפ יהיה ירוק יותר, ,הוא יזוכה במטבע דיגיטלי עמו יוכל לרכוש מוצרים ושירותים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.