יום שני , 27 ינואר 2020
ראשי » חדשות » צא לבוץ עם קסיו MUDMAN
g 9300 החדש מסדרת mudman של casio. מציע את כל העמידות שתרצה כדי להעביר את המסע מבלי לאבד דקה. צילום: casio

צא לבוץ עם קסיו MUDMAN

g 9300 החדש מסדרת mudman של casio. מציע את כל העמידות שתרצה כדי להעביר את המסע מבלי לאבד דקה. צילום: casio

G SHOCK  של קסיו הפכו כבר מזמן לסדרת השעונים לקשוחים המועדפת על אנשי שטח ובטחון אצלנו. וזה מזכיר לי סיפור על המעצבת של אתר "שטח" שחיפשה יום אחד "שעון קטן וקשוח" וחזרה אחרי שעתיים עם BABY G  ורוד-אך-קשוח-בטירוף. וזה רק כדי ללמדנו על משרעת הדגמים והגרסאות העצומה של המשפחה הזו בכל כלל השעונים שמיוצרים על-ידי CASIO.

ולקשוחים ביותר (שזה אנחנו כמובן) יש את MUDMAN (דגם g-9300 רק כדי שנהיה סגורים על מה שאנו מדברים). מדובר בגרסה מעודכנת של דגם אשר קשיחות ועמידות הם שמות נרדפים לו. ורק כדי שלא תטעו MUDMAN היה שעון ג'י-שוק הראשון שצויד עם מצפן ומד חום.

רשימת הפיצ'רים של קסיו החדש ארוכה כמו כביש הערבה: גרף מצב הירח (חיוני לניווטי לילה), תצוגת שעות אור ייחודית, טעינה סולארית לסוללה (אין קשר לשי אגסי או בטר פלייס), עמידות בבוץ, ליכלוך קשה, 200 מטרים צלילה, טמפרטורות עבודה קיצוניות ויש אומרים שאפשר לשטוף מאג"ים מבלי להוריד אותו מהיד. זה קשוח!

ויש עוד: תאורה פנימית אוטומטית מלאה (להפיג את השעמום במארב), מצפן דיגיטלי עם תיקוני סטייה מובנים (לפצות על השדה המגנטי של מרכבה סימן ארבע), מד טמפרטורה בצלסיוס ופרנהייט, גרף מצב הירח, זמן עולמי של 48 ערים ראשיות בעולם (לתכנון הטיול שלאחורי זה), סטופר וטיימר (נו שזה ברור…), 5 שעונים מעוררים עם אפשרות ל"נודניק", סיגנל שעה עגולה (לספור עוד כמה שעות לסוף השמירה), סמן לעוצמת סוללה, תאריכון אוטומטי מלא (לטבלת שביזות), אפשרות להדלקת והשתקת צלילים (שכיוצאים לפעילות).

כל הטוב הזה (למעט הבוץ שזה באחריותכם) יהיה שלכם בתמורה ל- 680 עד 725 שקלים (לפי אתר ZAP).

תוך האריזה הבוצית תמצאו מצפן, מד חום, שעון עולמי, סטופר ועמידות ב-200 מטרים של צלילה. casio gshock mudman קובע את התקן לקשיחות. צילום: CASIO

צפו גם בזה

צילום פותח רכב חשמלי עם דלתות מתרוממות

טסלה – ואחרות – נתבעת על העסקת ילדים בתנאי עבדות באפריקה

דולר וחצי ליום למכונית של עשרות אלפי דולרים. טסלה וענקיות טכנולוגיה נוספות מואשמות בהעסקת ילדים בכפיה לכריית קובלט באפריקה

One comment

  1. ווואאאוווו!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

nine + 4 =