יום רביעי , 17 אוגוסט 2022
ראשי » מגזין » ARES עושה דיפנדר
ARES DISGN עושה דיפנדר 110. מהדורה מוגבלת של 15 יחי' בלבד. צילום: ARES

ARES עושה דיפנדר


רוני נאק

בונה המרכבים ממודנה איטליה, ARES DESIGN חשף לפני כמה ימים מהדורה מוגבלת בת 15 יחידות בלבד של דיפנדר 110 תחת השם imposing beauty או "חן מאיים" או "יופי נוהם" תבחרו בעצמכם. במסגרת הטרספורמציה מכלי חקלאי לכלי לחימה אורבני קיבל ה-110 הזה חלקי מרכב רבים מסיבי-פחמן (שלכם מוכרים כ"קרבון"), גג פנורמי גדול, קבינה מפוארת מאד עם ריפודים ודיפוני עור בעבודת יד וכמובן יחידת הנעה נורמלית עם מנוע V8 בריא ותיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים.

ARES DESIGN עושה דיפנדר 110. מהדורה מוגבלת של 15 יחי' בלבד. צילום: ARES

מבחן דרכים לנד רובר דיפנדר

חדי העין שבכם, יבחינו כי המרכב מעט רחב יותר, הכנפיים נפוחות יותר והכי אקסטרים (לדיפנדר) זה שאין יותר ברגים הבולטים לתוך הבריזה. למעט צירי הדלתות והידיות המרכב כולו הכי חלק שיש, כולל שמשה אחורית בקו שטוח עם הבודי. בחזית פנסי LED עגולים יושבים בתוך שבכה מיחידה אחת האוחזת בהם, במאותתים ובנורות החניה – כולם LED כמובן. על החרטום תמצאו את סמל ARES ולא לנדרובר. פנסי LED נוספים מצאו מקומם בפגוש הקדמי הברזלי. חישוקי הגלגלים, 18 אינץ, מעוצבים ומיוצרים על ידי ARES גם כן.

ARES DESIGN עושה דיפנדר 110. מהדורה מוגבלת של 15 יחי' בלבד. צילום: ARES

לוח המחוונים הוחלף ליחידת קרבון שיוצרה במיוחד, כמו גם דיפוני הדלתות וכל מה שאינו קרבון חשוף יהיה עור טבעי בגימור אדמדם ותפור ביד. המטרה הייתה לתת תחושה של איכות, נוחות ופאר. ואם לשפוט לפי הצילומים הם הצליחו. בנוסף שילבה הסדנה גם מערכת מולטימדיה מודרנית ואפיל ו בקרת אקלים חזקה במיוחד (שאינה מטפטפת על רגלי הנוסע).

ARES DESIGN עושה דיפנדר 110. מהדורה מוגבלת של 15 יחי' בלבד. צילום: ARES

מאחרי ההגה יפגוש הבעלים של הכלי הזה פקדים ומתגים מודרניים שיתנו לו בוסט נוסף של חווית נסיעה מודרנית יותר. מנוע הטרנזיט המקורי הוחלף ב-V8 בנזין בנפח 4.7ל' המפיק 280 כ"ס ו-44 קג"מ (יחסית צנוע מול מה שראינו מסדנאות דומות), תיבת הילוכים אוטומטית עם 6 הילוכים מעבירה את הכוח להנעה הכפולה הקבועה של הדיפנדר. מהכרותם עם הדיפנדר המקורי, החליפו בסדנה את כל הציריות והחליפות את מערכבת הבלמים לדיסקים גדולים יותר עם קליפרים 6 פיסטונים בחזית. כדי לסגור את הקטע הדינאמי שילבה ARES מתלי אוויר משתני גובה שיאפשרו לעבוד ממצב רך לשטח למהודק ונמוך לכביש.

ARES DESIGN עושה דיפנדר 110. מהדורה מוגבלת של 15 יחי' בלבד. צילום: ARES

אז אם נמאס לכם מהדיפנדר העתיק והמקרטע. שלחו אותו ל-ARES באיטליה ואחרי שלושה חודשים וכ-220 אלף אירו. תקבלו דבר כזה.

צפו גם בזה

רנו ארקנה הייבריד החל ב-150 אלף שקל

עם מרכב קופה-4-דלתות, מרווח גחון מוגדל וחיפויי הגנה מסביב, רנו ארקנה הייבריד מביא משהו אחר לסגמנט ה-SUV בישראל - מערכת הנעה היברידית היא אחד החידושים של רנו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.