יום שישי , 12 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » אאודי ETRON – מכונית השנה בישראל
אאודי חשמלית בנסיעה שמאלה
שניים מתוך שלושה גופי תקשורת-רכב בחרו באאודי ETRON החשמלית כ"מכונית השנה" בישראל. צילום: אאודי

אאודי ETRON – מכונית השנה בישראל

רוני נאק

אתמול התקיים כנס "פסגת הרכב" של אתר צרכנות הרכב הישראלי ICAR שבמסגרתו – בין התכנים הרבים שהיו שם – הוכרזו גם זוכות "מכונית השנה לשנת 2019" בקטגוריות השונות – וגם בדירוג הכולל. ובכן מתוך 30 עיתונאי רכב (בהם עבדכם) שדירגו את המכוניות החדשות שהגיעו לישראל במהלך השנה, הנבחרת היא אאודי ETRON החשמלית. אאודי ETRON אינה המכונית החשמלית הראשונה להגיע לישראל – ובוודאי שאינה הזולה שבהן – אבל הצלחתה בקבוצת היוקרה (כבר אין אספקה גם אם תרצו ואתם יכולים לשלם), הביצועים המרשימים שלה כמו גם הביצוע המרשים של אאודי ל"SUV חשמלי" זיכו אותה בכתר הנכסף.

אאודי תא נהג ETRO ג'יפ חשמלי
שניים מתוך שלושה גופי תקשורת-רכב בחרו באאודי ETRON החשמלית כ"מכונית השנה" בישראל. צילום: אאודי

• מבחן דרכים אאודי ETRON

ואם אנו כבר מדברים על כתרים. גם ענת דניאל אלסיבוני, הלא היא "מלכת הכביש" הכתירה את אאודי ETRON בתואר כפול: מכונית השנה וגם המכונית החשמלית של השנה. לצד האיכויות האובייטיביות של הרכב, ענת גם זיהתה את הבשורה של האחריות הסביבתית והערבות ההדדית בין עם תחבורה נטולת זיהום אוויר ליד הרכב. למאמר המלא.

מי שעוד עתיד לפרסם "אוטו השנה" נוסף, זה לא אחר ממגזין אוטו – שתוצאותיו הסופיות עוד לא התקבלו. באתר אוטו גם אתם תוכלו להצביע במיניסייט ייעודי לעניין – אבל תאלצו להשאיר פרטי קשר. אם זה מתאים לכם – השפיעו מהקישור הזה.

במידה וגם שם תיבחר אאודי ETRON כמכונית השנה או אוטו השנה – זה כנראה אומר שהיא. מכונית השנה – לראשונה בהיסטוריה מכונית חשמלית הזוכה בתואר הזה.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.