יום שישי , 12 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » אאודי Q5 מתעדכנת
חזית אאודי חדשה
אאודי Q5 מתעדכנת עם שינויי מרכב, תא נהג ודור מנועים חדש. צילום: AUDI

אאודי Q5 מתעדכנת

רוני נאק

ובינתיים מגרמניה מגיעה הבשורה על עדכון של אאודי Q5. זו עברה סדרה עמוקה יחסית של עדכונים עיצוביים – במסגרת מתיחת הפנים – כדי שתתאים יותר לעידן הטכנולוגי בו אנו חיים לא רק בתוכן אלא גם במראה. הלוק עתה קרוב יותר למראה המותגי העדכני ונותן לאאודי Q5 מראה ספורטיבי ומודרני יותר. למי שיצפה ברכב מאחור הוא יוכל להתרשם מתאורת OLED של הפנסים האחוריים – לראשונה באאודי.

בעוד שמידות הרוחב והגובה לא השתנו – אאודי Q5 המעודכן יהיה ארוך יותר ב-19 מ"מ. בסיס הגלגלים ללא שינוי עם 282 ס"מ וזה מאפשר לאאודי ליישם שורת מושבים אחורית על מסילה.

אאודי Q5 מתעדכנת עם שינויי מרכב, תא נהג ודור מנועים חדש. צילום: AUDI

גם הקבינה עברה עיסוי רקמות עמוק עם מערכת MMI מעודכנת וממשק ידידותי יותר שלא צריך יותר מתג חוגה מסורבל. מצד שני יש מסך MMI במידה של 10.1 אינץ' המזדקר גבוה מעל לדשבורד אלגנטי ומינימליסטי. זאת בנוסף לקוקפיט דיגיטלי מלא עם לוח מחוונים ווירטואלי במידה של 12.3 אינץ' אותו תוכלו לקנפג כאוות נפשכם.

מבחן דרכים אאודי Q8

להיצע המנועים המוכר מצטרפת גם גרסת טורבו-היברידית קלה. עם מנוע 2.0ל' המפיק 204 כ"ס ו-40 קג"מ – אאודי מציינת כי יחידת ההנעה המשופרת מצליחה להשיג שיפור של 0.3ל' ל-100 קילומטרים, צורכת כ-19 קילומטרים לליטר במחזור משולב ומזהמת רק 140 גק"מ. כל זה בזמן שהיא תאיץ ל-100 קמ"ש כ-7.6 שניות ותשעט למהירות מירבית של 222 קמ"ש. בהמשך יוצגו מנועים חדשים נוספים בהם דיזל V6 ומהדורה מעודכנת של ה-2.0ל' טורבו-בנזין כולל גרסת PHEV. העברת הכוח היא דרך תיבת הילוכים כפולת מצמדים עם 7 הילוכים ומערכת הנעה כפולה-קבועה "קוואטרו".

אאודי Q5 מתעדכנת עם שינויי מרכב, תא נהג ודור מנועים חדש. צילום: AUDI

אאודי Q5 המעודכנת תגיע לשוקי אירופה בסתיו 2020 וככל הנראה אלינו לקראת 2021. אאודי Q5 הנוכחית משווקת אצלנו החל מ-360 אלפי שקלים.

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.