שבת , 18 ספטמבר 2021
ראשי » חדשות » סילבראדו מתעדכן, נוספת גרסת ZR2 קשוחה
שברולט מנצלת את מתיחת הפנים של הסילבראדו ומשיקה גרסת ZR2 קשוחה לאללה. צילום: GM

סילבראדו מתעדכן, נוספת גרסת ZR2 קשוחה


רוני נאק

שברולט ארה"ב מנצלת את מתיחת הפנים של הסילבראדו ומרחיבה את ההיצע עם גרסת שטח מוקשחת: ZR2. במסגרת עדכוני הדגם (תחילת שיווק בארה"ב במחצית 2022) תשולב גם בקרת שיוט SUPER CRUISE (שזה כמו אוטופיילוט של טסלה רק ללא החיבה לניידות חונות) וחשוב מכך תא נהג וקבינה מעודכנים.

שברולט סילבראדו ZR2. מגיע מהבית עם נעילה אחורית, פגושים קצוצים, הגבהה וצמיגי שטח. צילום: GM

גרסת ZR2 (פעם ראשונה בסילבראדו) משתמשת באותה מתכונת כמו בקולוראדו הקטן יותר וכוללת: מתלים חכמים עם שסתומי DSSV וקפיצים תואמים. מרווח גחון מוגדל ב-2 אינץ' (למרווח גחון של 28.5 ס"מ) וגם מהלך מתלה ארוך יותר.

שברולט סילבראדו ZR2 בינתיים בתצורת תא כפול וארגז קצר בלבד. זוויות ומרווחים מאפשרים. צילום: GM

עוד כוללת חבילת השטח נעילת דיפרנציאל אחורי, מיגון גחון מקורי, צמיגי שטח 33 אינץ' ופגושים מאפשרים זוויות גישה ונטישה משופרות – אפילו קצה המפלט הוזז לפנים כדי למנוע גירוד ומעיכה בשטח. בשלב ראשון שברולט תציע את ZR2 רק בתצורת תא כפול וארגז קצר עם מנוע בנזין V8 בנפח 6.2ל' (420 כ"ס) ותיבת הילוכים אוטומטית עם 10 הילוכים. תגובה של GM לפופולאריות האדירה לה זוכה פורד רפטור ולאחרונה גם ראם TRX.

שברולט סילבראדו מקבל קבינה חדשה וקוקפיט דיגיטלי מלא. כאן בגרסת היי קאנטרי. צילום: GM

חשוב אולי יותר עבורנו היא הקבינה החדשה. לפי שברולט כבר מגרסת הבסיס יהיה לוח מחוונים דיגיטלי מלא 12.3 אינץ' ולידו מסך מולטימדיה אדיר ממדים של 13.4 אינץ'. גרסאות חמשת המושבים מקבלות ברז מרכזי להעברת ההילוכים בעוד שגרסאות הששה מושבים (שלושה לפנים) ישארו עם הידית המסורתית על עמוד ההגה. עוד כולל עדכון הקבינה שימוש בדיפוני עץ בגימור מאט, ריפודי עור מחוררים, תפרים קונטרסטיים ואפילו רקמה בגרסאות היי קאנטרי.

שברולט מותחת את הקבינה של סילבראדו עם קוקפיט דיגיטלי מלא וחבילות סיוע ובטיחות אקטיביות חדשות. צילום: GM

בנוסף שברולט מעדכנת את חבילת הסיוע והבטיחות האקטיבית. סופר-קרוז יהיה רק בגרסת היי-קאנטרי הבכירה בעוד שברמות האחרות ייכנסו לסטנדרט בלימת חירום אוטונומית, זיהוי הולכי רגל, תיקון סטייה מנתיב והחלפת אורות אוטומטית. אין שינויים במנוע הדיזל V8 המוכר אצלנו.

שברולט עם פגוש משולב מדרגה שימושי וגם דלת תא מטען חכמה וכיתובי ZR2 סקסיים. צילום: GM

צפו גם בזה

סקודה תייצר פחות מכוניות

צמצום של 10% בנפח היצור העולמי של סקודה בשל גל נוסף של מחסור בשבבים אשר משבית את מפעל הספקית במלאזיה. עבורנו המשמעות היא אספקה מוגבלת עוד יותר של דגמי סקודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *