יום שישי , 3 יולי 2020
ראשי » חדשות » פורד אדג' – סטלביו מאחוריך!
פורד אדג' טיטאניום - הוזלה של 20,000 שקלים. צילום: פורד
פורד אדג' טיטאניום - הוזלה של 20,000 שקלים. צילום: פורד

פורד אדג' – סטלביו מאחוריך!

שטח

דלק מוטורס – יבואנית פורד (וגם מזדה וגם ב.מ.וו) – הודיעה היום על תחילת השיווק פורד אדג' – שעבר פייסליפט עמוק – עם בשורת מחיר ועם גרסת שריר.  זהו עדכון אמצע חיי הדגם של פורד אדג' אשר הדור שלישי שלו החל להיות משווק אצלנו בשנת 2016.

פורד אדג' טיטאניום - הוזלה של 20,000 שקלים. צילום: פורד
פורד אדג' רענן – תיקוני עיצוב של תא הנוסעים ופרידה מידית ההילוכים. צילום: פורד

איך להגן על עצמך מהשגעונות של שוק הרכב

פורד אדג' עבר שינויים מהותיים ולמעט הפלטפורמה (שלדה) יהיה קשה לזהות שמדובר באותה מכונית למעשה. המרכב השתנה עם חזית ואחוריים רעננים – שניהם כוללים פנסי LED ולוק מותגי עדכני. בהיצע חישוקי סגסוגת 18, 19 ו-20 אינץ' בעיצוב חדש. במקביל גם תא הנוסעים עבר ריענון. זה כולל קונסולה מרכזית מעוצבת עם שילוב של משטח טעינה אלחוטי לנייד, אין ידית הילוכים אלא בורר ואת השמע מספקת מערכת קצה של B&O (אשר נרכשה לפני כשלוש שנים על ידי ענקית השמע "הרמן קרדון") עם תריסר רמקולים.

פורד אדג' טיטאניום - הוזלה של 20,000 שקלים. צילום: פורד
פורד אדג' טיטאניום – הוזלה של 20,000 שקלים. צילום: פורד

מנוע ה-V6 האטמוספרי נזנחה לטובת ליין מנועי טורבו רענן ותיבת הילוכים עם 8 יחסי העברה. למנוע ה-2.0ל' 248 כ"ס ו-39.7 קג"מ – גרסת השרירים ST – מקבלת מנוע V6 2.7  טורבו עם תפוקה של 330 כ"ס ו-54.5 קג"מ.

באותה נשימה נציין כי גרסת ST כוללת גם מתלים בעלי כיול ספורטיבי, הנעה כפולה עם העדפה לגלגלים אחוריים, מעצורים מחוזקים (זה אומר בלמים), פיקוד אגרסיבי לתיבת ההילוכים, בקרת יציבות מאפשרת, צליל מנוע נוכח בתוך הקבינה ותצוגה ממותגת בלוח המחוונים והמולטימדיה.

פורד אדג' טיטאניום - הוזלה של 20,000 שקלים. צילום: פורד
פורד אדג' ST. גרסת שרירים של 6 שניות ל-100. צילום: פורד

חבילת הבטיחות מלאה (כחלק מתפיסת הבטיחות ה"חדשה" של פורד) – וכוללת מערך אקטיבי מקורי עם בלימת חירום, תיקון סטיה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ועוד.

המחירים מתחילים ב-255,000 שקלים לגרסאות 2.0ל' הנעה קדמית ו-320,000 שקלים לגרסת ST שהיא גם היחידה בעלת הנעה כפולה.

יוגב וייס, מנהל תקשורת שיווקית, דלק מוטורס: "ה-EDGE הוא מופת של יוקרה מאופקת המספקת את כל הגודל, העוצמה הנוחות והאבזור שמחפשים הלקוחות. מתיחת הפנים מהווה קפיצת מדרגה בכל הקשור לחוויית הנסיעה והנהיגה. לראשונה, הוספנו את דגם ה-ST למשפחה, מכונית ספורט של ממש בגוף של SUV סקסי, עם מנוע מפלצתי ויכולות גבוהות במיוחד מצד אחד, ושימושיות יומיומית מצד שני, היא מציעה את התמורה הטובה ביותר בקטגוריה"

 

צפו גם בזה

תספורת למחיר אופל גרנדלנד X

עד 13,000 שקלים הורדה למחיר של אופל גרנדלנד X

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

two × two =