יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » פורד מוסטאנג מאך-E למשטרה
פורד מוסטאנג מאך-E הוא הרכב החשמלי הראשון שעובר בהצלחה את המבחנים של משטרת מישיגן. צילום: FORD

פורד מוסטאנג מאך-E למשטרה


רוני נאק

הכירו את Ford Pro, ניידת המשטרה החשמלית המתבססת על המוסטאנג מאך-E החשמלית שהפכה למכונית החשמלית הראשונה שעמדה בדרישות המחמירות ועברה בהצלחה את הבחינה של משטרת מדינת מישיגן. לפי ההודעה של פורד הבחינה כללה: תאוצה, מהירות מירסית, בלימה וכמובן מרדף מתמשך במהירות גבוהה. בנוסף נבחנה התאמת הרכב בתפקידו כרכב סיוע-ראשון המגיע לזירה לספק סיוע. משטרה מדינת מישיגן היא אחת משתי סוכנויות אכיפת-חוק אשר בוחנות בעצמן מכוניות משטרה חדשות ומפרסמות את התוצאות לסוכנויות אחרות ולציבור הרחב.

פורד מוסטאנג מאך-E הוא הרכב החשמלי הראשון שעובר בהצלחה את המבחנים של משטרת מישיגן. צילום: FORD

"העובדה שהמוסטאנג מאך-E עמד במבחנים המפרכים של משטרת מישיגן מדגישה את העובדה שפורד יכולה לייצר מכוניות חשמליות שהן בעלות יכולת מרשימה, עמידות ואמינות גם במשימות המאתגרות ביותר" צוטט טד קאניס מנכ"ל FordPro. " אנו מבינים את הצרכים של לקוחותינו המוסדיים ומחוייבים לספק להם פתרונות חדשים בעלי הנעה חשמלית".

• כמה עולה סוללה לרכב חשמלי?

הפירוט המלא של דו"ח הבדיקה יתפרסם בימים הקרובים באתר של משטרת מישיגן.

פורד מוסטאנג מאך-E הוא הרכב החשמלי הראשון שעובר בהצלחה את המבחנים של משטרת מישיגן. צילום: FORD

לקוראינו הביקורתיים נספר כי פורד עצמה ממוקמת במישיגן. ולקוראינו בעלי המודעות הצרכנית נספר כי אפשר לרכוש כבר היום בישראל את הפורד מוסטאנג מאך-E בערוצי היבוא המקביל בלבד עם טווח מחיר שבין 300 ל-500 אלפי שקלים (משתנה בהתאם למערכת ההנעה וחבילת האבזור).

גם בבריטניה אהבו את המוסטאנג מאך-E. שם הרכב מיועד למשטרת המטרו העירונית. צילום: FORD
All Rights Reserved: F Stop Press Ltd.
+44 (0)7765 242650 www.fstoppress.com www.rkpphotography.co.uk

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.