יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » עלילות גוהן במזרח הרחוק
קרלוס גוהן - בית הדין המחוזי בטוקיו אישר ערבות של מיליארד ין - התובעים מערערים. צילום: רנו
קרלוס גוהן - בית הדין המחוזי בטוקיו אישר ערבות של מיליארד ין - התובעים מערערים. צילום: רנו

עלילות גוהן במזרח הרחוק

רוני נאק

אם זה לא כיפה אדומה עסקית אני לא יודע מה זה כן. אחרי שאתמול התובע הכללי ביפן הורה לעצור שוב את קרלוס גוהן – ששוחרר לפני כחודש למעצר בית. מי שהיה האדריכל ועמד בראש האיחוד בין רנו, ניסאן ומיצובישי – ממשיך לטעון לחפותו. המעצר הפעם – מגיע בעקבות ממצאים חדשים שבהם נמצא כי הנציג האומאני (OMAN) של ניסאן העביר דרכו כ-5 מיליון דולרים השייכים לניסאן כדי לרכוש יאכטה לשימושו האישי של גוהן.

גוהן הספיק לומר לעיתונות כי "זהו ניסיון נוסף של כמה אנשים בניסאן להשתיק אותי על ידי הטעיית התביעה. מדוע צריך לעצור אותי אם לא כדי לשבור את רוחי? אני לא אשבר. הייתי אמור להציג את הצד שלי לתקשורת (במסיבת עיתונאים שתכנן ל-11 לאפריל), והמעצר הזה שולל ממני את הזכות הזו. אני משוכנע כי האמת תצא לאור ואם המשפט יהיה הוגן אזוכה".

בנוסף פנה גוהן לממשל בצרפת "אני פונה לממשלת צרפת להגן עליי ולשמור על זכויותיי כאזרח צרפת הכלוא במדינה זרה בערבות שרשת אירועים שלא תיאמן" כך הוא אמר לערוץ החדשות הצרפתי בראיון.

לא היה כלום? עוד נראה.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.