יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » חדשות » יונדאי חדש נולד
יונדאי BAYON - יונדאי מרחיבה את ההיצע עם SUV קטן ומעוצב שמדבר לרגש. צילום: יונדאי

יונדאי חדש נולד

• יונדאי שחררה קדימון של BAYON – ג'יפון כל-חדש בסגמנט B

• הצילומים שפורסמו מגלים עיצוב חדש ומפוסל ובעיקר שונה מהמראה המוכר מיונדאי

• עם מראה המשלב את שפת העיצוב החדשה, כזה שנועד ליצור רגש, BAYON יבשר לוק מותגי עתידי

 

יונדאי שחררה כמה צילומים עמומים ראשוניים של הקרוסאובר בקבוצת B (קטן יותר מטוסון גדול יותר מקונה) בשם BAYON, אחרי שעוד בחודש נובמבר היא הודיעה על פיתוח הדגם. הדגש בצילומים הוא על העיצוב הרחב, ומראה הייטקי ומקושר שיוצר לוק נקי ומתוחכם.

יונדאי BAYON – יונדאי מרחיבה את ההיצע עם SUV קטן ומעוצב שמדבר לרגש. צילום: יונדאי

החברה אכן אישרה כי BAYON ייהנה מהמראה החדש המכונה אצלה Sensuous Sportiness ממנו נראה דגמים נוספים בהמשך. קו העיצוב החדשני הזה משלב מראה היוצר רגש בעיני המביט או המביטה בו וגם מציע שורה ארוכה של פתרונות עיצוב חדשניים.

• לא שוכחים יותר ילדים ברכב לוהט!

בחזית תראו כונס אוויר צר וארוך כמעט לכל הרוחב וזה תחום משני צידיו על ידי תאורת יום LED צרה המדגישה עוד יותר את מימד הרוחב. מתחת נפתחת שבכה קדמים גדולה וטרפזית שתפקידה לא רק לתעל אוויר צונן למקרן המנוע אלא גם ליצור מראה של כוח ועוצמה. פנסי החזית מופרדים פיזית מתאורת היום ויוצרים ארכיטקטורת מראה ייחודית שניתן יהיה לזהות בקלות ממרחק.

יונדאי BAYON – יונדאי מרחיבה את ההיצע עם SUV קטן ומעוצב שמדבר לרגש. צילום: יונדאי

שפת העיצוב החדשנית של יונדאי BAYON ממשיכה גם מאחור עם יחידות תאורה בצורת ראש-חץ שצורתן מודגשת על ידי תאורת LED עדינה והן מחוברות בניהן, לרוחב המכונית, עם פס אדום דקיקי ומאיר. מעצבי יונדאי משכו את יחידות התאורה האחוריות כמה שיותר לצדדים ולרוחב כדי לחזק במקסימום את מימד הרוחב של ה-SUV המסקרן הזה.

השם של ה-SUV המרתק הזה, כמו שמות רבים אחרים ביונדאי מגיע משם של עיירה. הפעם העיירה BAYON הנמצאת בצרפת על חוף האוקיאנוס האטלנטי ומאחרי רכס הרי הפירנאים הגדול. העיירה היא מוקד משיכה של תרבות פנאי ומציעה מגוון של ספורט ימי כמו גם טיולי שטח ברגל ואופניים. בהחלט מתאים לאופי שיהיה גם ליונדאי BAYON.

על פי ההודעה לעיתונות של יונדאי השיווק באירופה יחל במחצית השניה של 2021. פרטים נוספים נפרסם ברגע שיגיעו אלינו. יהיה מעניין.

 

 

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.