יום חמישי , 4 מרץ 2021
ראשי » חדשות » יונדאי קונה מתחזקת
יונדאי KONA מתחזק מאד ומוסיף עיצוב ואביזרי נוחות. צילום: יונדאי

יונדאי קונה מתחזקת

רוני נאק

בצעד נוסף שמביא את KONA של יונדאי מעט קרוב יותר להיות ה-GTi של קבוצת הקרוסאוברים, כלמוביל יבואנית יונדאי החלה לשווק היום את מתיחת הפנים של ה-SUV הקומפקטי והנמרץ הלא הוא ה-KONA.

יונדאי KONA מתחזק מאד ומוסיף עיצוב ואביזרי נוחות. כאן גרסה ידנית שלא מיובאת. צילום: יונדאי

מתיחת הפנים כוללת עיצוב חדש לחזית, בהתאם לשפה המותגית העדכנית, עם שבכה קדמית חדשה ויחידות תאורה מחודדות יותר לפנים וגם מאחור. המנוע נותר אותו 1.6ל' טורבו אלא שהספקו זינק ל-198 כ"ס ו-27.7 קג"מ. זה הופך את יונדאי KONA לחזק בקבוצתו. הורדת הכוח היא רק לגלגלים הקדמיים דרך תיבת הילוכים כפולת מצמדים עם 7 יחסי העברה. הוספת הכוח מורידה את זמן התאוצה ל-7.7 שניות ל-100 קמ"ש כאשר נתון צריכת הדלק הרשמי הוא 14.2 קילומטרים לליטר.

יונדאי KONA מתחזק מאד ומוסיף עיצוב ואביזרי נוחות. צילום: יונדאי

והכביש המדהים בישראל הוא…

למערכת ההנעה של יונדאי KONA יש שלושה מצבים: ספורט – לנהיגה דיאנמית ונמרצת, רגיל – לנהיגה יומיומית ו-אקו לחסכון מירבי בצריכת הדלק.

בנוסף מצוייד ה-SUV הנמרץ הזה במערכות בטיחות אקטיביות מקוריות עם בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטיה אקטיבי, ניטור עייפות נהג, התראה על רכב בשטח מת, בלימה בנסיעה לאחור ועוד. חבילת האבזור כוללת מערכת מולטימדיה מקורית עם ממשקי קארפליי ואנדרואיד, מסך מגע גדול יותר במידה של 8 אינץ', מצלמת חניה מקורית ועוד רשימה ארוכה כולל בקרת אקלים, חיישני תאורה וגשם ועוד.

יונדאי תשווק שלוש רמות אבזור של KONA:

  • פרמיום ב-127,900 שקלים
  • פרסטיג' ב-134,900 שקלים
  • סופרים ב-138,900 שקלים המוסיף לראשונה גם לוח מחוונים ווירטואלי 10.25 אינץ' וגג בצבע שחור.

צפו גם בזה

30 עמדות טעינה מהירות בתחנות סונול

עמדות טעינה מהירות הן קריטיות לתחבורה חשמלית בינעירונית. סונול EVI צפויה להקים 30 עמדות כאלה במהלך 2021 בתחנות התדלוק סונול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *