שבת , 26 ספטמבר 2020
ראשי » חדשות » מצלמות מהירות חדשות? עדכן תכנת ניווט!
עדכון תכנה למחשבי הניווט של IGO מגלה את מיקומן של כ-550 מצלמות מהירות ומארבי משטרה. העלות: מנוי שנתי של 99 שקלים. צילום: IGO

מצלמות מהירות חדשות? עדכן תכנת ניווט!

עדכון תכנה למחשבי הניווט של IGO מגלה את מיקומן של כ-550 מצלמות מהירות ומארבי משטרה. העלות: מנוי שנתי של 99 שקלים. צילום: IGOלאחרונה התבשרנו על תחילת הפעלתן של מצלמות מהירות רבות וחדשות מסוג גאטסו. המצלמות מפוזרות בנקודת רבות על כבישי הארץ וחלקן אף מוסווה או סתם מותקן באופן חבוי. הדרך היחידה לאתר את המצלמות האלו – שאינן פולטות קרינה אלקטרו מגנטית או לייזר שניתן לקלוט בגלאי מכ"מ/לייזר – היא לסמנן ב-GPS אשר יתריע בכל פעם שנתקרב למצלמה.

לכבוד זה השיקה iGO הישראלית "חבילת מצלמות" שהיא עדכון תוכנה למערכת הקיימת וכוללת כ-550 נקודות התראה לשלושה איומים: מצלמות מהירות "ישנות", מצלמות גאטסו ומיקומים ספקולטיביים של ניידות משטרה.

חשוב להזכיר שהתוכנה הזו – בניגוד למשל ל-WAZE – אינה מתעדכנת באופן שוטף ויש לרכוש מדי שבועיים חבילה מעודכנת. בנוסף, וכדי לעודד את העדכונים, מזמינה החברה את משתמשיה להוסיף עדכונים משהם בפורום שהוקם באתר החברה. המלצות הגולשים יבדקו על-ידי אנשי iGO ויתווספו לעדכון.

החברה מציעה מנוי שנתי בעלות של 99 שקלים ל"חבילת המצלמות" אותה ניתן לרכוש באופן מכוון באתר iGO. בעלי המנוי יוכלו לקבל את העדכונים ללא עלות נוספת. אפשרות שניה היא לרכוש את החבילה באופן חד פעמי – אז מחירה עומד על 120 שקלים. הקובץ אגב מתאים למכשירי ניווט ניידים מסוג PND, או לאייפון מחנות אפל. בעוד שמחשבי כף יד ומערכות המוטמעות ברכב דורשות עדכון וביקור במרכז השירות של החברה בהרצליה – לא הכי נוח בעולם.

צפו גם בזה

טויוטה לנד קרוזר 300 – חכו לזה

מיפן מגיעים פרטים נוספים על הלנדקרוזר הגדול - הוא לא מוותר על השטח, יקראו לו 300 ותהיה גרסה היברידית

2 comments

  1. אכן הפתרון הטוב ביותר נגד המכמונות הניידות והקבועות.
    ניצלתי בזכות הקובץ שלהם (של ATOO למעשה) לא פעם.
    http://www.youtube.com/watch?v=NUQWLPxszk0

    • האם משהו יודע אם ניתן לחבר את מכשיר הניווט למחשב ולעדכן את המכשיר במיקום המצלמות ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

one + 4 =