יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » חדשות » KUHL מפיגה את השיעמום של טויוטה
אפילו טויוטה יאריס קרוס צמחונית מקבלת מראה רוצייח! עם קיט של KUHL. צילום: KUHL

KUHL מפיגה את השיעמום של טויוטה

רוני נאק

כשחיפשתי קצה חוט במרדף אחרי השמועה על טויוטה ראב-4 GR נתקלתי לגמרי במקרה בבונבון הזה. KUHL RACING – חברה ויצרנית של בודיקיט מיפן המיועדים למגוון רחב מאד של מותגים ודגמים יפניים, חלקם אפילו לא מהסוג שהייתם מצפים להם: מיניוואנים, קרוזרים ואפילו יודעת להחזיר את הדופק לטויוטה פריוס. מי היה מאמין.

אז בזמן שאתם מחכים לטויוטה ראב-4 למה שתא תזמינו גם בודיקיט מרגש? צילום:KUHL

• לאתר KUHL RACING

החברה הצעירה פועלת גלובלית משני מוקדים: יפן ו-ארה"ב ותוכלו למצא אצלה חלקי מרכב (BODYKIT) ספורטיביים במהותם לדגמים רבים ממותגי סובארו, סוזוקי (כן גם ג'ימני), מאזדה, ניסאן (אפילו הליף המבחילה) וטויוטה.

אז לא הצלחתי, בינתיים, למצא מידע על ראב-4 GR עם 500 כ"ס. ואיזה יופי זה שחטיבת GR של טויוטה מסוגלת להפיק כלים נפלאים כאלה כמו היאריס וקורולה GR שעדיין מציתות את הדמיון. נו טוב, הם צריכים למכור המון קורולות היברידיות כדי לאזן זאת.

אז בזמן שאתם מחכים לטויוטה ראב-4 למה שתא תזמינו גם בודיקיט מרגש? צילום:KUHL

• מבחן דרכים טויוטה יאריס קרוס

החברה, KUHL RACING מציעה למכירה, למשל, טויוטה ראב-4 חדש מהניילון פלוס הקיט כבר מורכב עליה במחיר של כ-4,2 מליון ין (שזה לערך 110 אלף שקל). הקיט לבדו עולה עולה קצת פחות מחצי מהסכום (כפי שנראה בצילום כולל חישוקי הגלגלים ועוד). לא זול אבל בהחלט משנה חיים.

הנה טויוטה יאריס קרוס שנראית טוב. צילום: KHUL

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.