יום שני , 15 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » אלפי שקלים הנחות בלקסוס
הנחות לקסוס
מבצע הנחות ומימון בלקסוס ישראל. גם לקסוס RX. צילום: רוני נאק

אלפי שקלים הנחות בלקסוס

רוני נאק

אחרי שמותגי רכב רבים – בהם מותגי פרמיום – יצאו במבצעי מכירות אגרסיביים למדי. גם לקסוס – מותג הפרימיום של טויוטה – מצטרף לחגיגה עם הטבות משלו.

מיום רביעי ה-10 ליוני ועד לשישי ה-12 ביוני תוכלו ליהנות מהשילוש הקדוש של עסקה לרכב חדש: הנחה, אשראי ללא ריבית ומימון של עד ל-70% מערך הרכב. כך למשל תוכלו לרכוש את רכבי הפנאי של החברה – NX ו-RX בהנחה של כ-8,000 שקלים. 9,000 שקלים הנחה יינתנו ללקוחות של IS – דגם המנהלים.

בנוסף, גם טרייד אין לרכב הנוכחי שישמש כמקדמה לקראת החלפתו לרכב חדש. כל זה מבטא את הלהיטות של לקסוס ושל יבואניות רכב רבות אחרות להזיז את המלאים שהצטברו בחודשים שבהם לא הייתה פעילות במשק.

דרור גורלניק, מנכ"ל לקס מוטורס: "כשברקע לא מעט מנותני האשראי מצמצמים היקפים או מעלים ריביות, המסלולים שאנו מציעים מלווים בתנאים תחרותיים, בריבית 0%. בשילוב עם עסקאות טרייד-אין שאנו מציעים, ניתן אף ליהנות ממכונית חדשה ואיכותית ובו בזמן להפוך את המכונית הנוכחית לכסף נזיל אשר כל כך חיוני בימים אלו".

בימי המכירות יפעלו אולמות התצוגה במתכונת מיוחדת, ולפיכך יהיו פתוחים בימים ד'-ה' מהשעה 08:00 ועד השעה 20:00 וביום ו' עד השעה 15:00.

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.