יום שני , 25 אוקטובר 2021
ראשי » חדשות » דגם רטרו חדש ונגיש מ-ROYAL ENFIELD
רויאל אנפילד מטאור 350. עם ABS והזרקת דלק. החל ב-24,990 שקלים. צילום: דלב

דגם רטרו חדש ונגיש מ-ROYAL ENFIELD

ד.ל.ב מוטרספורט, מקבוצת לובינסקי, השיקה לא מזמן בישראל את מותג האופנועים הקלאסי ROYAL ENFIELD ועתה מוסיפה דגם רביעי להיצע: "מטאור 350".

מקור השם מטאור 350 החדש של ROYAL ENFIELD, מדגם המטאור המקורי משנת 1952 ומאז הפך לאחד הדגמים הבולטים של היצרן. כיום, מדובר כמובן באופנוע חדש לגמרי, הבנוי על בסיס שלדה חדשה ומנוע מודרני חדש ועדכני. דגשים חדשים על איכות הבניה וההרכבה, ושמירה על קווי העיצוב המוכרים של ROYAL ENFIELD, לצד נוחות ישיבה מצטיינת ויכולת לגמוא מרחקים בנינוחות. בין ערכי המותג המסורתיים: עמידות גבוהה, עלות אחזקה נמוכה וחיסכון יומיומי מאפיינים גם את הדגם החדש הזה. 

רויאל אנפילד מטאור 350. עם ABS והזרקת דלק. החל ב-24,990 שקלים. צילום: דלב

חידוש משמעותי בדגם זה, הנו הוספת מערכת ניווט מובנית – ROYAL ENFIELD TRIPPER, אשר מקשרת בין לוח המחוונים של המטאור 350 לטלפון החכם ואפליקציית ROYAL ENFIELD, כך שהיא מציגה את הפניות בציר הנסיעה הנבחר (המערכת מבוססת גוגל מפות) זו אחר זו בצורה קלה וברורה.

המטאור 350, כשמו, מצויד במנוע בעל בוכנה אחת ("סינגל") מקורר אוויר-שמן בנפח 349 סמ"ק אשר פותח במיוחד עבור דגם זה. נתוני התפוקה עומדים על 20.2 כ"ס והמומנט על 2.7 קג"מ. כיולו נותן מעניק גמישות יוצאת דופן בסל"ד נמוך לטובת שימוש קל וחסכוני.

באמצעות 'באלאנסר' – גל איזון, חדש במנוע, נשמר אופי פעולה חלק בכל טווח הסל"ד, כאשר מערכת ההזרקה המודרנית שומרת על פעולה חלקה, נעימה ואחידה בכל מצב, גם במעבר ממצערת סגורה לפתוחה. הכוח עובר אל הגלגל האחורי דרך תיבת הילוכים עם 5 הילוכים, כאשר ההילוך החמישי הנו 'אובר-דרייב' אמיתי שנועד לספק יכולת שיוט חלקה, נעימה וחסכונית במיוחד.

רויאל אנפילד מטאור 350. עם ABS והזרקת דלק. החל ב-24,990 שקלים. צילום: דלב

ROYAL ENFIELD מטאור 350 יוצע בישראל בשלוש רמות – Fireball, Steller ו-,supernova אשר מציעות סכמות צביעה שונות, נגיעות עיצוב ייחודיות ותוספות לבחירה בהתאם לטעם האישי של הרוכב\ת. כל רמות אלה מצוידות כסטנדרט בחישוקי סגסוגת קלים, צמיגי טיובלס (100\90 R19מלפנים ו-140\70 R17 מאחור) ומערכת ABS ודיסק 300 מ"מ מלפנים ו-270 מ"מ מאחור ואף שקע USB לטעינת מכשירים, תצוגות דיגיטליות להילוך נבחר, מחוון מפלס דלק, מד מרחק מתאפס ועוד. בנוסף לכך יציע המטאור בחירה במגוון רחב של אביזרים אופציונאליים להשלמת ההתאמה האישית של האופנוע.

מחירי השקה מטאור 350:

Fireball24,990 שקל

Steller25,990 שקל

supernova26,990 שקל

 

צפו גם בזה

440 ק"מ ל-MG ZS החשמלית המעודכנת

ה-ZS החשמלית של MG עוברת מתיחת פנים עמוקה למדי. 440 ק"מ ל-MG ZS החשמלית המעודכנת (טווח רשמי) חזית חדשה עם לוק "חשמלי", לוח מחוונים דיגיטלי וממשק חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *