יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » חדשות » מיצובישי מונטרו ספורט מפתיע
הכירו את מיצובישי מונטרו ספורט. המחיר כ-360 אלף שקל. צילום: מיצובישי

מיצובישי מונטרו ספורט מפתיע


רוני נאק

בשנתיים האחרונות אנו עדים לפריחה מרשימה ביותר של יבואנים מקבילים. אלו מייבאים כרגע לישראל דגמים רבים שהיבואנים הישירים, הוותיקים, לא מצליחים להשיג (כל אחד וסיבותיו הוא). אנו הלקוחות נהנים ממבחר עשיר יותר מאי פעם של מכוניות מעניינות וחשוב מכך, במקרים רבים, בזמינות מיידית במלאי היבואן המקביל.

הכירו את מיצובישי מונטרו ספורט. קוקפיט מודרני כולל ממשק קארפליי ואנדרואיד, בקרת אקלים ועוד. צילום: מיצובישי

עתה גילינו כי אחד מאותם יבואנים מקבילים רשם במשרד התחבורה את המיצובישי מונטרו. מדובר ברכב שטח על בסיס טנדר מיצובישי טרייטון. כמו הטנדר גם המונטרו בעל שלדת סולם וסרן חי מאחור.

המפרט המדוייק של הרכבים שיגיעו לישראל לא ידוע אבל אנו כן יודעים לספר שהוא מצויד במנוע בנזין V6 בנפח 3.0ל' המפיק 220 כ"ס ו-30 קג"מ ומצויד בתיבת הילוכים אוטומטית  עם 8 הילוכים מבית אייסין. תיבת העברה סופר-סלקט נהדרת ואולי גם נעילת דיפ' אחורית מקורית. חישוקי גלגל 18 אינץ' ומרווח גחון של כ-216 מ"מ בריאים.

הכירו את מיצובישי מונטרו ספורט. מערכות סיוע ובטיחות אקטיביות צילום: מיצובישי

בקבינה תמצאו לוח מחוונים דיגיטלי, פקדי העברת הילוכים בגב גלגל הגה רב-תפקודי וכן מסך מולטימדיה 8 אינץ', בקרת אקלים וחשוב מכל 7 מושבים. בעולמות הבטיחות צפו ל-7 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית, בקרת שיוט אדפטיבית, מצלמות 360 ועוד.

המחיר של מיצובישי מונטרו ספורט בישראל יהיה כ-360 אלף שקל. לאור הביקוש האדיר לרכבי 4X4 "אמיתיים" זה יכול בהחלט להיות שוס.

הכירו את מיצובישי מונטרו ספורט. 7 מושבים שזה חשוב. צילום: מיצובישי

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.