יום ראשון , 20 ינואר 2019
דף הבית » חדשות » עיצרו הכל: זה המחליף של סוזוקי ג'ימני
עיצרו הכל: זה המחליף של סוזוקי ג'ימני
OMG! האם זה הסוזוקי ג'ימני הבא? צילום: carscoops

עיצרו הכל: זה המחליף של סוזוקי ג'ימני

תומר הדר

תגידו מה שתגידו, אין על סוזוקי ג'ימני. שלדת סולם: יש. שני סרנים חיים: יש. הילוך כוח: יש. נוחות נסיעה: בטטה. אוירודינאמיקה: לא קיימת. שיפורים? כמה שבא לכם. בקיצור, ג'ימני הוא אחד הרכבים היותר מעניינים שאנו מכירים. (טוב, חוץ מסמוראי). בזמנו לא רק ג'יפאים ניסו להרוג אותו, גם במשרד התחבורה ניסו לחסל אותו, ואסרו על היבוא ללא ESP. הג'ימני המתין בשקט בצד ואז הגיע יום אחד עם ESP ועם כונס במכסה המנוע, הראה לכולם מה זה, ואפילו בקרת היציבות ביטלה את הצורך בנעילות, אם אתם לא ממש בקטע של כמריר.

עד כאן שיר ההלל לג'ימני,

סוזוקי ג'ימני ב-299 שקלים

ומה עכשיו? טוב, זה לא סוד שהג'ימני קיים כמעט עשור, פרק זמן כמעט בלתי אפשרי במונחי ענף הרכב העולמי, וכעת צריך להחליף אותו במשהו אחר. האם הג'ימני יתרכך, יאבד את שלדת הסולם וילך בדרכה העירונית של הויטארה?

מבחן רכב סוזוקי ויטארה AllGrip

ובכן, מתמונות ריגול ראשונות, של אבי טיפוס מכוסה ומוסווה היטב, שמפרסם אתר CARSCOOPS עולה שהג'ימני החדש צפוי להיות פחות או יותר אותו ג'ימני מגניב.

OMG! האם זה הסוזוקי ג'ימני הבא? צילום: carscoops

OMG! האם זה הסוזוקי ג'ימני הבא? צילום: carscoops

קודם כל, הוא נראה בדיוק כמו קופסת גפרורים. זה רע מאוד אם היה מדובר בכל רכב שאינו ג'ימני – וטוב מאוד כשמדובר בג'ימני. מעבר לכך, תהיה שלדת סולם וגם הנעה כפולה. לגבי הימצאו של LOW, אנו מקווים שכן, כנ"ל סרנים חיים, כי בעצם מה שווה שלדת סולם ללא סרנים חיים? בכל מקרה,  רישמו תאריך: 27 באוקטובר. אז יחשף הג'ימני החדש במלוא הדרו בתערוכת טוקיו.

התמונות – באדיבות CARSCOOPS

3 comments

  1. תיקון קטן, לא כמעט עשור אלא כמעט שני עשורים, מאז 1998…

  2. נראה שמחליפים את ספיידרמן בסופרמן

  3. מתי הוא יגיע לישראל לא נראה לי שבקרוב הוא יגיע

תגובה לפוסט

כתובת המייל שלך לא תפורסם באתר.שדות חובה מסומנים ב- *

*

http://bit.ly/2opbTV6