יום שני , 11 דצמבר 2023
יונדאי KONA כל חדשה זוכה בתואר "מכונית השנה" של אוטואקספרס בבריטניה. צילום: יונדאי

יונדאי KONA החדשה כבר מוכתרת כרכב השנה

KONA הכל חדש של יונדאי חוגג כבר הצלחה משמעותית, לאחר שהוכתר כמכונית השנה בטקס פרסי הרכב החדש של אוטו אקספרס בבריטניה. בנוסף היונדאי KONA זכה לתארים של רכב השטח הקטן של השנה ומכונית החברה הקטנה של השנה.

הפרסים חולקו בטקס רב משתתפים בלונדון בו ה- KONA החדש קיבל את הפרסים שלו. אבל רכב הפנאי הפופולארי לא היה לבדו וגם יונדאי טוסון קיבל הכרה כ-SUV בגודל בינוני הטוב של השנה ויונדאי i10 המעודכנת כמכונית העירונית הטובה של השנה.

יונדאי KONA כל חדשה זוכה בתואר "מכונית השנה". קוקפיט דיגיטלי חדש ואבזור מועשר. צילום: יונדאי

• חטיבת N הספורטיבית של יונדאי בישראל!

Auto Express הבריטי הוא אחד מתארי החדשות והביקורות המובילות בבריטניה הן בדפוס והן באינטרנט. אירועי פרסי המכוניות החדשות של המדיה נחשבים למשמעותיים ביותר בשוק הבריטי והוא גורם משפיע מזה שנים ארוכות לאחר שהושקו בשנת 1993. הדגמים השונים זוכים לביקורת קפדנית על ידי צוות מנוסה של בוחני רכב, בראשות העורך הראשי סטיב פאולר. המטרה היא ליידע את הקונים לגבי המכוניות הטובות ביותר בשוק במגוון מגזרים.

יונדאי KONA כל חדשה זוכה בתואר "מכונית השנה" של אוטואקספרס בבריטניה. צילום: יונדאי

יונדאי KONA החדש נחשף מוקדם יותר השנה כאשר משלוחים ראשונים מתוכננים להגיע לבריטניה במהלך חודש יולי.

המומחים של אוטו אקספרס ציינו לטובה את רשימת התכונות הארוכה של יונדאי KONA הכל-חדשה, לרבות העיצוב הדינמי, הטכנולוגיה המתקדמת, הפנים המרווח וחווית הנהיגה המצוינת. כל זה בנוסף ליכולת לבחור בין שלוש מערכות הנעה שונות: עם מנוע בעירה פנימית, היברידית בטעינה עמית וגם 100% חשמלי.

יונדאי KONA כל חדשה זוכה בתואר "מכונית השנה". שלוש מערכות הנעה: בנזין, הייבריד או חשמלי. צילום: יונדאי

המגוון של מערכות ההנעה השונות  עזר ל-KONA לזכות בשתי קטגוריה נחשבות מאוד, כמו גם את תואר "מכונית השנה" הנחשק ביותר על ידי יצרניות הרכב. אגב, זו הפעם השנייה בשלוש שנים שיונדאי זוכה בפרס הבכיר ביותר, לאחר הזכייה של ה-IONIQ 5 ב-2021.

Check Also

מותגי כלמוביל: 3 חודשי גרייס ואפשרות להחזיר את הרכב תוך שנה

המצב מחייב את יבואני הרכב להיות יצירתיים במיוחד. כלמוביל מציעה 3 חודשי גרייס, הנחות לדגמים מובילים ממותגי מיצובישי, יונדאי ו-ORA - גם דגמי איוניק החשמליים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 × 2 =