יום שישי , 1 יולי 2022
ראשי » חדשות » אופל מוקה כל-חדשה
אופל מוקה החדשה תגיע אלינו - גם כחשמלית - באמצע 2021. צילום: אופל

אופל מוקה כל-חדשה


רוני נאק

הלילה הציגה אופל את הדור החדש של אופל מוקה – רכב הפנאי הקטן שלה. אופל מציעה את MOKKA במגוון אפשרויות הנעה – בזכות יישום פלטפורמת CMP החדשה. כך שכבר מההגעה לשווקים תהיה ללקוחות אופציה כל-חשמלית עם מנוע של 136 כ"ס ו-26 קג"מ ועם טווח של 324 ק"מ (WLTP) מסוללה של 50 קוט"ש. יש יכולת חשובה לטעינה מהירה. בנוסף תציע אופל מנועי בנזין ודיזל בטווח הספקים שבין 100 ל-130 כ"ס מארסנל מערכות ההנעה שאנו מכירים ממוצרי PSA האחרים.

קוקפיט דיגיטאלי מלא – קונספט מעניין שזלג מקבוצת הפרימיום. באילו רמות אבזור נראה אותו? צילום: אופל

לאופל מוקה אורך כללי של 415 ס"מ ששמים אותו בצד הקומפקטי של עולם ה-SUV. תא מטען של 350ל' וזאת בזכות בסיס גלגלים שהתארך ב-20 מ"מ ביחס לדגם המוחלף. לצד עיצוב המרכב השונה, אפשר לראות סרחי עודף קצרים, כנפיים מודגשות, קו גג עוצמתי ושימוש בגווני צבע חזקים וקונטראסטיים לגג בעל צבע שני. לא נפקד מקומם של פנסי חזית LED, זיהוי תמרורים, בלם חניה חשמלי ומערך נרחב של מערכת עזר ובטיחות לנהג ולנוסעים.

עיצוב בהחלט יוצא דופן. מהסמל המעוצב-מחדש שעל החרטום וכל מה שמאחוריו. צילום: אופל

בתוך הקבינה. מהפכה. הקוקפיט דיגיטאלי מלא ומשלב שני מסכים רחבים. הקונספט הוא לצמצם את כמות המידע המיותר המוצג לנהג, לשפר את האינטואיטיביות של ההפעלה ולשמור על הניקיון העיצובי של סביבת הנהג והנוסעים. סדרת מתגים מאפשרת הגעה מהירה – כקיצור דרך – לפונקציות החשובות ביותר. זאת, ללא צורך לנבור בתפריטים.

אופל מוקה החדשה תגיע גם לישראל במחצית השניה של 2021. המפרט הישראלי טרם נקבע.

בסיס הגלגלים התארך, האורך הכללי ירד. לתא המטען 350ל' של נפח. צילום: אופל

צפו גם בזה

VW שמה עין על החשמל היקר

קבוצת VW תחזיר לחיים את השם SCOUT כמותג פרימיום עם ליין של טנדרים ורכבי פנאי גדולים. המיקוד הוא בשוק האמריקאי ובמותגי הפרימיום עתירי התזרים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.