יום ראשון , 22 מאי 2022
ראשי » חדשות » ריינג' רובר ספורט מהיר מפרארי!
ריינג' רובר ספורט SVR - מהיר יותר מפרארי קליפורניה על הכביש הזה - עובדה! צילום: ריינג' רובר

ריינג' רובר ספורט מהיר מפרארי!

רוני נאק

הכסף הגדול כבר מזמן לא נמצא באירופה. גם לאוליגרכים כואב בכיס. בסין, לעומת זאת, הכל סבבה. לכן תעשיית הקולנוע (ראיתם את מאט דיימון ב"החומה הסינית"?,לא חובה), תעשיית האופנה וכמובן גם תעשיית הרכב מבצעות התאמות מיוחדות לארנק הסיני התפוח.

הפעם מדובר בלנד רובר, שהבינה שעבור סינים רבים ה"קול דה טוריני" הוא אולי שמה של מנת פירות ים, ולכן החליטה לשבור כמה שיאים במגרש ביתי שהסינים מכירים: דרך טיאנמן (לא, לא הכיכר). דרך טיאנמן משתרעת על 99 פניות וכמה עשרות קילומטרים ונחשבת למסוכנת במיוחד.

ריינג' רובר ספורט SVR - מהיר יותר מפרארי קליפורניה על הכביש הזה - עובדה! צילום: ריינג' רובר
ריינג' רובר ספורט SVR – מהיר יותר מפרארי קליפורניה על הכביש הזה – עובדה! צילום: ריינג' רובר

לכן אנשי לנד רובר הביאו את הו פינג טאנג, סיני חביב שעובד לפרנסתו כנהג מרוצים מחליף ביגואר, נתנו לו מפתחות לריינג' רובר ספורט SVR  וביקשו ממנו לנצל את 575 כוחות הסוס של ריינג' רובר ספורט   SVRבמגרש הביתי שלו.

טאנג אכן ניצל את יתרון הבית, וקבע שיא של תשע דקות ו-51 שניות, לא רע ביחס לשיא הקודם: 10:31, שקבעה בשנת 2016 פרארי איטליה. אם תרצו אתם לנסות משהו דומה נאמר במעלה עקרבים או חלילה בנס הרים – יהיה עליכם להיפרד מכ-875,000 שקלים עבור גרסת הבסיס של ריינג' רובר ספורט בישראל.

צפו גם בזה

טויוטה BZ4x החל ב:230 אלף שקלים

מצעד המכוניות החשמליות החדשות לישראל ממשיך ומתעצם עם ההגעה של toyota BZ4x. רכב הפנאי החשמלי, והרכב החשמלי הראשון של טויוטה, יחדור לישראל במחיר של 229,990 שקלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.