יום חמישי , 11 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » ראפטור במתנה!
הראפטור הפרטי של דווין ג'ונסון הוענק במתנה למעריץ ראוי בהחלט. צילום: מתוך האינסטה של דה רוק

ראפטור במתנה!


רוני נאק

מכירים את דווין ג'ונסון? בטח שכן! TheRock כוכב ההאבקות שהפך לכוכב סרטי האקשן (וכמעט תמיד בתפקיד של הגוד גיי) נתן במתנה את הפורד ראפטור שלו למעריץ שהגיע להקרנה פרטית של סרטו האחרון (יחד עם גל גדות וראיין ריינולדס). המעריץ, חייל משוחרר מצי ארה"ב התפחלץ אבל אסף כוחות לשיחת פייסטיים עם אשתו וה"רוק".

ההקרנה הייתה אירוע פרטי ביוזמת ג'ונסון לטובת המעריצים שלו. הוא גם כיסה את כל העלויות כולל המשקאות והגלידות. אבל הוא רצה יותר. התכנית המקורית הייתה למסור, בהפתעה, בסוף הסרט פורשה טייקן חשמלית. אבל פורשה העדיפה שלא לשתף פעולה. אבל ג'ונסון הפך את הלימון ללימונדה והחליט להגביר עוד ולמסור במתנה את הפורד ראפטור המשופר הפרטי שלו. "my baby" אמר בעין לחה מדמעות.

לעמוד האינסטה של THEROCK

הבחירה בזוכה לא הייתה אקראית. ג'ונסון אסף כמה שיותר מידע על הרקע של כל אחד מהנוכחים באירוע. הסיפור של אוסקר רודריגז נגע בליבו: יוצא הצי, דמות מובילה בקהילה שלו, מדריך אישי ומתנדב במקלט לנפגעי אלימות. הראפטור חיכה מחוץ לאולם הקולנוע ורודריגז הנרגש נסע לדרכו. ג'ונסון אז אמר "עכשיו אני צריל למצא דרך לחזור הביתה"…מעניין במה?

זו אינה הפעם הראשונה שג'ונסון עושה דברים כאלה – אנחנו בעדו!


בינתיים בישראל טנדר פורד F-150 ראפטור קיים רק בערוצי היבוא האישי. הזינוק במחירים של רכבי השטח והפנאי לא פסח גם על הדגם המבוקש הזה של פורד שמחירו בארה"ב כבר עבר את רף ה-100,000 דולרים. דלק מוטורס, יבואנית פורד הרשמית, החלה בשבוע שעבר לשווק את גרסת TREMOR של הסופר דיוטי f-250 – שגם הוא לא חלשלוש כלל. מחיר עומד על 285 אלפי שקלים (לא כולל מע"מ)

צפו גם בזה

מבחן דרכים אלפא רומיאו טונאלה

הדגם השלישי של אלפא רומיאו באולם התצוגה נושא בכנפיו את בשורת העיצוב של המותג האיטלקי ההיסטורי. אלפא רומיאו טונאלה מחפשת את הדרך ללב שלכם. גי'פון עירוני לדור חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.