יום שני , 15 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » סובארו פורסטר מתעדכן
סובארו פורסטר אחרי מתיחת פנים. החל ב-170 אלפי שקלים. צילום: סובארו

סובארו פורסטר מתעדכן

קבוצת סמלת, יבואנית רכבי ה-4X4 הגדולה בישראל, משיקה פייסליפט לסובארו  FORESTER, רכב ה-4X4 הנמכר ביותר של סובארו בישראל.

סובארו FORESTER המעודכנת מציגה חזית עדכנית המאופיינת בפנסים מחודדים, גריל חדש וחותמת פנסי LED חדשה.

סובארו פורסטר אחרי מתיחת פנים. כאן בגרסת ספורט עם קצת פחות כתום סביב פתחי המיזוג. גרסת ספורט עולה 213 אלפי שקלים. צילום: סובארו

הפורסטר המעודכנת מצוידת בדור החדש של מערכת הבטיחות האקטיבית והייחודית של סובארו: EYESIGHT התראת ״שטח מת״ ותנועה חוצה לאחור, הכוללת בלימה אוטומטית בנסיעה לאחור, שמירה על מרכז נתיב והיגוי חירום אוטונומי. הדור החדש של המערכת- גרסה 4, מציג מספר שיפורים ועדכונים כאשר העיקרי שבהם  בא לידי ביטוי בהרחבת זוויות המצלמה פי 2. נוסף על כך המערכת החדשה מאופיינת בשיפור צפיית סכנות/הולכי רגל המתפרצים לכביש, מסייעת בשיפור יכולת הזחילה בפקק יחד עם זיהוי מוקדם של כבישים מתעקלים לנסיעה חלקה ובטוחה יותר. המערכת צפויה להיכנס גם לדגמי סובארו העתידיים.

סובארו פורסטר אחרי מתיחת פנים. האחוריים לא השתנו. כאן בגרסת "ספורט" העולה החל ב-213 אלפי שקלים. צילום: סובארו

בנוסף, לסובארו FORESTER המעודכנת עדכוני יכולות שטח מתקדמים ביניהם: מערכת בקרה אקטיבית בעת ירידה במדרון וכן מצב X MODE שמחזיר את מערכת הבקרה לפעילות כאשר המהירות יורדת מתחת ל-35 קמ"ש.

סובארו FORESTER המעודכנת מצוידת בתא נוסעים עדכני ומאובזרת ברמה הגבוהה ביותר עם מצלמת נסיעה לאחור, תאורת לד פנימית, שליטה אוטומטית באורות גבוהים, שישה רמקולים ומערכת מולטימדיה מתקדמת הכוללת: מסך 8"  ותמיכה ב- APPLE CARPLAY.

סובארו FORESTER המעודכנת משווקת בארבע רמות אבזור:  Z, X, XS ו-SPORT.  מחיר גרסת הכניסה, ה- Z, מתחיל ב- 169,900 ש"ח.

צפו גם בזה

מעודכנים ויקרים-יותר: ב.מ.וו X3 ו-X4

יבואנית BMW לישראל החלה לשווק את הדור המעודכן של סדרה 1 ו-4 גראן קופה. אותנו מעניינים האיקסים ולכן גם במוו X3 ו-X4 מעודכנים מוצעים עתה למכירה. bmw facelift

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.