יום רביעי , 14 אפריל 2021
ראשי » חדשות » סובארו יוצאת לשטח
חבילת שטח או תת מותג? סובארו אאוטבק WILDERNESS במבחן. צילום: drivingline

סובארו יוצאת לשטח

רוני נאק

מארה"ב מגיעים צילומי ריגול לצד שמועות על גרסאות שטח מוקשחות, מקוריות מהמפעל, של סובארו אאוטבק וסובארו פורסטר החדשים. יתרה מזאת, הידיעות מספרות כי סובארו, הנהנית משיא מכירות של כל הזמנים בארה"ב, מתכננת תת-מותג קשוח על בסיס שני הדגמים האלה. הדברים נאמרו בכנס סוכנים ווירטואלי שהתקיים לפני כשלושה ימים בארה"ב.

חבילת שטח או תת מותג? סובארו אאוטבק WILDERNESS במבחן. צילום: drivingline

מניתוח נתוני המכירות של סובארו בארצות הברית, 54% ממכירות המותג מגיעים מדגמי אאוטבק ופורסטר. תת המותג או חבילת האבזור תיקרא ככל הנראה Wilderness, היא תכיל מראה קשוח יותר וחבילות מתלים וצמיגים המתאימים יותר להרפתקאות בשטח.

מבחן דרכים סובארו פורסטר ספורט

גם במצבם הסטנדרטי נהנים שני דגמי הסובארו האלה ממרווח גחון גדול (מעל ל-20 ס"מ), הנעה כפולה קבועה (4X4) וכן תוכנות שטח ייעודיות ויעילות מאד בשם X-Mode. סובארו מתכננת לבנות על התכונות הייחודיות האלה ולהגביר אותן בכל מימד. חבילת ווילדרנס תיצור מנעד יכולת רחב יותר לדגמים האלה, מראה קשוח וקרבי יותר לשטח וגם יכולת שטח אמיתית גדולה יותר ממה שהיה עד היום. כך אמר בכיר בסובארו "זה מתאים בול לאופי של סובארו".

חבילת שטח או תת מותג? סובארו אאוטבק WILDERNESS במבחן. צילום: drivingline

סובארו הגיבה לדרישה גוברת של לקוחות קיימים ושל חדשים, ליצור גרסאות בעלות יכולות שטח מוגברות. סובארו מאד בטוחה בפיתוח החדש. ההשקה בארה"ב צפויה באביב הקרוב לאאוטבק ובהמשך בקיץ לפורסטר.

צפו גם בזה

הטוסון שעשה מהפכה

עוד רגע מגיע דור חדש של יונדאי טוסון ואנו נזכרים בדגם ובמהלך שלימים הפך את ה-SUV לרכב הנחשק ביותר בישראל. Hyundai Tocson דור רביעי מגיע לישראל

One comment

  1. יופי להם לסובארו על היוזמה המבורכת! אני מקווה שגם התמחור יהיה אטרקטיבי בהתאם לשם 'סובארו', כי בינינו, שועלי השטח רוצים רכב עממי ובעל יכולת גבוהה בשטח ולא כרכרות מהודרות ופגיעות בעלות של פנטהאוזים ותחזוקה של מעבורות חלל.
    אני רק סקרן לדעת איך תפתור סובארו את מכשול ה- CVT שממש לא יעיל לעבודת שטח… שלא נדבר על הילוך כוח או נעילות לדיפרנציאלים… יש להם בהחלט על מה לעבוד והרבה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *