יום חמישי , 2 דצמבר 2021
ראשי » חדשות » טסלה סייברטראק – לאן נעלמו המפרטים?
טסלה סייברטראק - האתר עודכן המפרטים נעלמו. צילום: טסלה

טסלה סייברטראק – לאן נעלמו המפרטים?

רוני נאק

שוק הטנדרים החשמליים כבר במוד של רטט מלא בשבועות האחרונים. ריוויאן כבר השיקה רשמית, בימי נהיגה לעיתונאים את הטנדר החשמלי שלה והייתה הראשונה לתקוע דגל בסגמנט של מיליוני יחידות עם פול-סייז פיקאפ חשמלי. במקביל פורד החלה כבר בהרצת קו היצור של ה-F-150 לייטנינג החשמלי ויחידות קדם-יצור ראשונות מתחילות לרדת מהפס החם של מפעלי החשמל של פורד ברוג'. מי שידו רגישה על העכבר בוודאי שם לב שלאחרונה הרשת החלה להתמלא בנוכחות של הטנדר האמר החשמלי. זה בהחלט לא במקרה וגם GM מאיצה לקראת תחילת השיווק של המפלץ החשמלי שלה עוד ברבעון הזה.

פורד F-150 לייטנינג החשמלי. פס היצור כבר עובד. צילום: FORD

פורד שמה הכל על חשמל

אבל דווקא הרכב המסקרן ביותר, שכבר שנוי במחלוקת, נראה שצעד צעד לאחור. טסלה סייברטארק. אחרי עיכובים שהיו בעבר, עתה נעלמו כל הנתונים מעמודי הקונפיגורטור של הטנדר החשמלי. עוד נעלמו רמות האבזור השונות והמחירים של כל קונפיגורציה (להזכירכם זה היה "החל ב-" 39,900 דולרים בארה"ב). בנוסף עלה עמוד באתר בו מצויין כי היצור של הטנדר העתידני יחל ב-2022 (במקום בסוף 2021 כמתוכנן). אחת הסיבות האפשריות לדחיית השיווק הוא הכוונה של טסלה להשתמש בסוללות חדשות, בעלות תאים גדולים יותר, אשר תהליך הפיתוח שלהן עוד לא הסתיים ואמורות להיכנס לייצור נפחי רק בעוד כ-18 חודשים.

צפו גם בזה

מבחן דרכים ג'ילי ג'יאומטרי C

מכונית לא רעה, עם מחיר לא רע וטווח שימושי. מה עשה לנו את זה ומה פחות בג'ילי גיאומטרי החשמלית החדשה שרבים מכם עומדים בתור בשבילה. geely geometry

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *