יום שישי , 27 מאי 2022
ראשי » חדשות » VinFast מגיעה לישראל!
עם עיצוב מבית פנינפארינה, רכבי הפנאי החשמליים של VINFAST בדרך לישראל. צילום: VINFAST

VinFast מגיעה לישראל!


רוני נאק

הבוקר הודיעה B-EV מוטורס הישראלית על כך שקבלה את הזיכיון ליבוא והפצה של המכוניות החשמליות מתוצרת VinFast.

הכירות את VF8. רכב פנאי בינוני עם עד 402 כ"ס וטווח של עד 469 ק"מ. צילום: וינפאסט

על פי ההודעה שני דגמי הרכבים החשמליים הראשונים שהיצרנית הציגה: VF8  ו-VF9 אשר נחשפו בתערוכת הרכב בלוס אנג'לס ב-2021 ובתערוכת הטכנולוגיה  CES  בלאס וגאס, יושקו גם כאן אצלנו. הזמנה מוקדמת של שני דגמים אלה בשוק הישראלי תתאפשר כבר בחודשים הקרובים והספקתם צפויה בסוף שנה זו.
הרכבים ימכרו עם אחריות של 10 שנים או 200,000 ק"מ.


בשלב השני ישווקו דגמים חשמליים הנוספים שעיצובם כבר נחשף לאחרונה ה-VF5/VF6/VF7

דגמי VF8ו- VF9 מצוידים במערכת בטיחות מתקדמת לנהג ברמה +2 בגרסאות ה-ECO וה-PLUS, ובהמשך יוצאו גם רמות 3 ו- 4 המקנות לרכבים יכולות נהיגה אוטונומית.

הכירו את VF9. רכב פנאי חשמלי גדול עם שישה או שבעה מושבים, טווח של עד 593 ק"מ. צילום: וינפאסט

מערכת ההפעלה  ברכבים מאפשרת מגוון שירותים חכמים נוספים הכוללים שליטה בבית חכם (Smart Home), משרד נייד (Mobile Office), רכישות מקוונות (In-car Shopping)  ובנוסף  חבילת אפליקציות אינטראקטיביות מובילות וכן מגוון שירותים מתקדמים נוספים שיהפכו כל נהיגה ושימוש ברכב לחוויה ייחודית ומרגשת.

בתא הנוסעים של VF9 תמצאו 11 כריות אוויר, מערך בטיחות וסיוע אקטיבי ומסך 15 אינץ'. צילום: וינפאסט

מי היבואנית?

B-EV Motors הוקמה ומובלת על ידי ניב אורון וברק כהן, בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתעשיית הרכב, אשר הובילו להצלחה של מספר מותגי יוקרה בשוק הישראלי.
B-EV מגובה על ידי קבוצת שותפים הכוללת את קבוצת Novard המנוהלת ע״י יואב (פולי) מורדכי ושי (שון) בייטנר, המתמחה בפרוייקטים ייזומים בארץ ובעולם. חברת B-EV  נכונה ליצור חווית שירות חדשנית ואיכותית באמצעות שילוב אידיאלי בין הפלטפורמה הדיגיטלית לפיזית ובכך לשפר ולייעל את תהליך הרכישה והשימוש ברכב לשביעות רצונם של הלקוחות.

צפו גם בזה

מבחן דרכים יונדאי איוניק 5 AWD

נהגנו בגרסה הבכירה של יונדאי איוניק 5. עם הרבה יותר כוח וחבילת אבזור ELITE שכוללת את הכל וגילינו את הסיבות שבזכותן ה-IONIQ5 זוכה לכזה פרגון במבחני רכב בכל העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.