יום ראשון , 14 יולי 2024
ג'יפ צ'ירוקי חוזר להיצע בישראל בשלוש גרסאות איבזור ומחיר שבין 270 ל-320 אלפי שקלים. צילום: JEEP
ג'יפ צ'ירוקי חוזר להיצע בישראל בשלוש גרסאות איבזור ומחיר שבין 270 ל-320 אלפי שקלים. צילום: JEEP

ג'יפ צ'ירוקי חדש – החל מ-270,000 שקלים

מכשירי תנועה, יבואנית JEEP, הודיעה לאחרונה על תחילת השיווק של הג'יפ צ'ירוקי החדש. מדובר בדגם כל-חדש אשר, שנהנה משם בעל מורשת, אשר בא להחליף את הצ'ירוקי/ליברטי בסגמנט ה-SUV הקומפקטי.
המראה המותגי החדש של ג'יפ נוכח כאן והוא בין המוצרים החדשים הראשונים להופיע אחרי ההשתלטות של פיאט על קבוצת קרייזר. למרות זאת בג'יפ מקפידים לשמור על מורשת השטח עם יכול אמיתית – לדבריהם – מחוץ לאספלט. הפעם, בדור הזה, מבלי לוותר על איכות חומרים, נוחות נסיעה ושימור וחווית משתמש "רכה" ונעימה יותר משל ג'יפי העבר.

ג'יפ צ'ירוקי חוזר להיצע בישראל בשלוש גרסאות איבזור ומחיר שבין 270 ל-320 אלפי שקלים. מולטימדיה, מערכות ניהול בקרת משיכה ומנוע 6V של גרנד צ'ירוקי ו-9 הילוכים. צילום: JEEP
ג'יפ צ'ירוקי חוזר להיצע בישראל בשלוש גרסאות איבזור ומחיר שבין 270 ל-320 אלפי שקלים. מולטימדיה, מערכות ניהול בקרת משיכה ומנוע 6V של גרנד צ'ירוקי ו-9 הילוכים. צילום: JEEP

הצ'רוקי יגיע לארץ בשלוש גרסאות איבזור: LONGITUDE ,LIMITED ,TRAIL HAWK
האיבזור התקני כולל: פתיחה והנעת הרכב ללא מפתח ,מערכת מולטימדיה UCONNECT בעלת מסך 8.4 אינץ' (הכוללת גם ,תקשורת BT מלאה) ,מסך תצוגה של 7" אינץ' בלוח השעונים, מושב נהג חשמלי, דלת תא מטען חשמלית, בקרת חניה מקורית הכוללת מערכת עזר לבלימה בנסיעה לאחור, חלון שמש פנוראמי , מושבים מחוממים וריפודי עור.
ג'יפ צ'רוקי יהיה הרכב הראשון בישראל המצויד במשטח הטענה אל חוטי (בטכנולוגית Qi ) לטלפון סלולארי –פריט תקני בכל גרסאות האיבזור.
לטענת ג'יפ, מערכת ההנעה הכפולה בצ'רוקי החדש היא מהמתקדמות ביותר בעולם והטובה בסגמנט. המערכת יודעת לשלב בין הנעה קדמית של 2×4 להנעה של 4X4 בצורה אוטומטית בהתאם לסגנון הנהיגה של הנהג ותוואי הדרך. המטרה היא להקנות לרכב תחושת נהיגה נוחה ונעימה בכביש, לצמצם את צריכת הדלק ולמנוע בלאי מיותר. בנוסף המערכת מאפשרת לנהג לבחור בצורה אלקטרונית את סוג בקרת ה 4X4 בהתאם לסגנון הנסיעה שהוא מעוניין בו ובהתאם לסוגי ואופי השטח.

ג'יפ צ'ירוקי חוזר להיצע בישראל בשלוש גרסאות איבזור ומחיר שבין 270 ל-320 אלפי שקלים. הצללית והמראה מאד לא ג'יפ מסורתי - יכולת להשטח אמורה להיות עדיין שם. צילום: JEEP
ג'יפ צ'ירוקי חוזר להיצע בישראל בשלוש גרסאות איבזור ומחיר שבין 270 ל-320 אלפי שקלים. הצללית והמראה מאד לא ג'יפ מסורתי – יכולת להשטח אמורה להיות עדיין שם. צילום: JEEP

מבחן רכב ג'יפ גרנד צ'ירוקי

מבחן רכב סובארו פורסטר טורבו

בגרסת LIMITED מערכת ה ACTIVE DRIVE II כוללת גם הילוך כוח (4 LOW),ובקרת ירידה במדרון.
בגרסת TRAIL HAWK מערכת ה ACTIVE DRIVE LOCK כוללת בנוסף כפתור ROCK (לנסיעה בתוואי קשה), נעילת דיפרנציאל אחורי ומערכת SELECT SPEED המאפשרת לטפס במדרון או לרדת בו בנסיעה לאחור ללא שימוש בדוושות ההאצה והבלימה.
בנוף ,דגם זה מצויד במתלים מוגבהים ובפגושים המיועדים לנהיגה בשטח קשה.

בתחום הבטיחות ראוי לציין כי הג'יפ צ'רוקי קיבל 5 כוכבי בטיחות במבחנים החדשים של EURO NCAP. וכל דגמי הצ'רוקי מצוידים ב-7 כריות אוויר.
טווח המחיר נע בין 270,000 ל-320,000 שקלים תלוי בגרסה וחבילת האיבזור.

Check Also

מהדורה מיוחדת ל-BMW X5

שטיחוני בוץ, מסילות גג, וו גרירה וגם צמיגי שטח בתוספת תשלום. BMW מציינת 25 שנות יצור של X5. כמעט 3 מיליון יחידות משנת 1999.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

14 − 12 =