יום חמישי , 25 יולי 2024
אולם פריזבי במיד טאון תל אביב. מרכז חוויה רב מותגי בלב העיר. צילום: רונן טופלברג

פריזבי פותחת אולם רב-מותגי

רוני נאק

פריסבי, יבואנית רנו, ניסאן, דאצ'יה, אקספנג ומותגים נוספים משיקה אולם תצוגה חדש אשר ממוקם בתל אביב. בניגוד לדרך בה נוהגים לא מעט יבואני רכב, בה המכוניות שמוצגות באולם תצוגה הן של מותג אחד בלבד, באולם של פריסבי המכוניות יהיו של כמה ממותגי הקבוצה עם תחלופה בין המותגים.  לקוחות שיחפצו בכך יוכלו לתאם באופן דיגיטלי נסיעות מבחן ולהגיע לאולם כדי לראות את הרכב ולנסוע בו.

האולם עצמו, כך לפי פרסומי היבואנית, ממוקם במיד טאון תל אביב על שטח של 400 מטרים רבועים. לפי הודעת היבואנית, בשנים האחרונות אולמות התצוגה של יבואני הרכב עוברים ממקומות מסורתיים בפאתי הערים למרכזים של עסקים ולייפסטייל – וכך גם האולם החדש הממוקם בלב תל אביב. האולם לא ישמש רק למכירה של מכוניות, אלא ישמש גם כמרכז לתערוכות, מיצגים ואירועים של החברה.

• מבחן דרכים ניסאן אקסטרייל e-Power

 

מותגי פריזבי באולם אחד. מרכז חוויה חדש בלב תל אביב. צילום: רונן טופלברג

 

המיקום נבחר על ידי החברה בזכות הקירבה למחלף השלום ולמתחמי עזריאלי ובגלל הקירבה לתחבורה ציבורית נוחה. בנוסף לאולם התל אביבי החדש, היבואנית פתחה גם אולמות ברחבי הארץ, בין היתר אולמות Xpeng בהרצליה וקריית אתא, אולמות Chery בחדרה, אשקלון, כרמיאל, נוף הגליל ועוד.

רועי שחורי, סמנכ"ל בפריסבי מסר: "״פריסבי הוקמה לפני כשנה וחצי על מנת להיות בית לפעילות הרחבה של החברה ולאפשר ללקוחות דרך קלה ונוחה להתחדש ברכב חדש, בתנאים המתאימים להם. אולם freesbe MidTown מממש את חזון החברה והמשך ישיר למהפכה בשירות ובמכירה, הכל תחת קורת גג אחת, מבלי להתנייד בין אולמות״

 

 

 

 

Check Also

מבחן דרכים ריינג' רובר איווק P200

רענון מעודן מן הפנים ומן החוץ ויחידת הנעה טורבו-בנזין מעניינת החזירה אותנו לחיקו של הריינג' הקטן המעודן והרלוונטי יותר מתמיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

twelve + seventeen =