יום חמישי , 7 יולי 2022
ראשי » חדשות » JDPower:"רוצים רכב אמין? קנו מיונדאי"
יונדאי סנטה פה רכב הפנאי שטח האמין ביותר לפי סקר JD POWER. צילום: יונדאי

JDPower:"רוצים רכב אמין? קנו מיונדאי"

רוני נאק

מותגי קונצרן יונדאי קיבלו את הציון הגבוה ביותר בסקר האמינות האחרון שפרסם ארגון הצרכנים האמריקאי JD POWER.

 JD POWER מפרסמת מדי שנה כמה סקרי אמינות ושביעות רצון אשר מתייחסים לכמה תחומים: החל באיכות התפעול של מערכת המולטימדיה וכלה באיכות הנתפסת הראשונה של הרכב, מספר התקלות בשנה הראשונה ועוד. הסקר האמור הוא סקר ה-VDS של הארגון,  כלומר: ראשי תיבות של vehicle dependability study.  סקר אשר בודק את הרכב במהלך שלושת שנותיו הראשונות, ממנו עולה כאמור כי קבוצת יונדאי היא היצרנית בעלת דירוג האמינות הגבוה ביותר.

ג'נסיס מותג היוקרה האמין ביותר. מביס מותגים מבוססים ו-וותיקים. צילום: ג'נסיס

מבין יצרני הרכב, קיה היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר, ג'נסיס היא מותג היוקרה בעל הדירוג הגבוה ביותר ואילו יונדאי כמותג מדורגת במקום השלישי. מבין הדגמים אשר השתתפו בסקר, יונדאי סונטה ויונדאי סנטה פה זכו במקומות הראשונים בקטגוריית המכוניות המשפחתיות הגדולות ורכבי הכביש שטח.

• מבחן דרכים יונדאי סנטה פה

לצידם זכתה טויוטה קורולה בתואר "המכונית הקומפקטית הטובה ביותר", מאזדה מיאטה זכתה בתואר "מכונית הספורט הקומפקטית הטובה ביותר" ואילו טויוטה טונדרה הענק זכה בתואר "טנדר המשא הקל הטוב ביותר" (שברולט סילבראדו HD הוא הטנדר הכבד הטוב ביותר לפי הסקר של JD POWER).

יונדאי סונטה. המשפחתית הגדולה האמינה ביותר לפי סקר JD POWER. צילום: יונדאי

יונדאי סונטה הייבריד מפצחת את קבוצת רכבי המנהלים

הסקר עצמו התבסס השנה על דעתם של 29,487 בעלי רכבים מתוצרת 32 יצרנים שונים. ה-VDS עצמו מבוסס על מספר קטגוריות עיקריות, כולל חוויית נהיגה, קלות תפעול בקרות, מערכות סיוע לנהיגה, מערכות מולטימדיה, נוחות מושבים, בקרת אקלים, מערכת הנעה ועוד. כמובן, עם כל מנצח יש גם מפסיד: בדירוג המותגים הכללי של JD POWER המותג אשר קיבל את הציון הנמוך ביותר הוא לנד רובר. במקום השני מהסוף נמצאת RAM האמריקאית ובמקום השלישי מהסוף נמצאת וולוו.

צפו גם בזה

מבחן דרכים סוזוקי S-Cross

עדכון עמוק, על פני השטח, לרכב הפנאי מסוזוקי מתווסף ליחידת הנעה מוכרת, חבילת בטיחות אקטיבית ושומר על הטעם המוכר של המוצר והמחיר? סוזוקי S-CROSS מתעדכן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.