יום שלישי , 31 מרץ 2020
ראשי » מגזין » ענקית השכרת הקורקינטים עושה בית ספר
איתי ראב"ד מדריך השתחלות אורבנית באקדמיה של LIME. צילום: ג'סיקה פריקמן
איתי ראב"ד מדריך השתחלות אורבנית באקדמיה של LIME. צילום: ג'סיקה פריקמן

ענקית השכרת הקורקינטים עושה בית ספר

שטח

חברת הקורקינטים השיתופיים הבינלאומית, LIME שהיא גם חברת הקורקינטים הגדולה בישראל, השיקה ביום שישי האחרון את  First Ride Academy אקדמיית הרכיבה הראשונה בישראל. במפגש הראשון של האקדמיה נכחו עשרות רוכבים שנרשמו מראש באתר החברה. כל משתתפי האקדמיה שמעו מפי איתי ראב"ד, סמנכ"ל התפעול של  LIMEכיצד יש להתנהל במרחב העירוני, כיצד לרכב בבטחה ואיך לחנות בהתאם לתקנות. כל זאת לצד הדגמה מעשית כיצד להקפיד על רכיבה נכונה והשתלבות בטוחה עם הקורקינט במרחב האורבני באמצעות רכיבה קבוצתית של כשעה לאורך טיילת ת"א.

• הדרך הקלה לרכב חדש!

החברה השיקה את המיזם כחלק ממערך הסברתי רחב היקף של חינוך המשתמשים לרכיבה נכונה תוך התחשבות מרבית במרקם העירוני. בין השאר, יצאה החברה בשבועות האחרונים בקמפיין שילוט חוצות ברחבי העיר הקורא לציבור הרוכבים להקפיד על  מספר כללים ותקנות כמו חבישת קסדה, הימנעות מהרכבת אנשים נוספים על הקורקינט ולא לאפשר נסיעה למי שטרם מלאו לו 18.  

יניב גודר (במרכז), מיטל להבי והרוכבים של האקדמיה. צילום: ג'סיקה פריקמן
יניב גודר (במרכז), מיטל להבי והרוכבים של האקדמיה. צילום: ג'סיקה פריקמן

יניב גודר, מנכ"ל LimeLime” מדגישה כל העת את מחויבותה לבטיחות ופועלת על מנת להמשיך ולהבטיח למשתמשים שלה אפשרות להתנייד בעיר בצורה בטוחה, נוחה ויעילה. ההיענות המדהימה של תושבי תל אביב למהפכת התחבורה האלטרנטיבית מוכיחה כי יש צורך אמיתי בשירות שלנו. במקביל לפופולריות השירות, אנחנו רואים עצמנו מחויבים לדאוג כי השימוש בשירות משתלב במרחב העירוני בצורה הטובה ביותר ולכן אנחנו פועלים במגוון ערוצים על מנת לחנך את הרוכבים לרכוב בצורה בטוחה ולחנות באופן שמתחשב בכלל משתמשי הדרך.Lime רואה עצמה כשחקן ביצירת המרקם העירוני החדש המתגבש לנגד עינינו, שמחים על ההיענות היפה היום ומקווים שמשתתפי האקדמיה ימשיכו בהפצת המסרים שלנו לשימוש בתחבורה שיתופית חכמה בצורה אחראית ומתחשבת".

מיטל להבי, סגנית ראש עיריית תל אביב יפו ומחזיקת תיק התחבורה נכחה באירוע גם כן, ענתה על שאלות הרוכבים, תושבי תל אביב ואמרה: ״אני מברכת על הפעילות החשובה של ליים, שמגבירה את המודעות לרכיבה זהירה, מקנה הרגלים ומסייעת בהגברת הבטיחות בדרכים במסגרת ההסכם מול החברות המפעילות את הכלים השיתופיים הן נדרשות להפעיל תוכנית להעלאת המודעות ולחינוך לרכיבה בטוחה ע״פ כללי התעבורה. פעילויות ההסברה וההדרכה מהוות חלק אינהרנטי מהפעילות הכוללת להגברת המודעות הציבורית לבטיחות בדרכים, שנדרשת מהמשתמשים בכלים. מדובר בצעד משלים לפעילות העירונית שכוללת לצד אכיפה מוגברת גם אימוץ טכנולוגיות תומכות והרחבת התשתיות והתאמתן למשתמשי הדרך ולצרכים המשתנים״.

צילום: ג'סיקה פריקמן
צילום: ג'סיקה פריקמן

צפו גם בזה

מכוניות חדשות מחכות למשלוחה

התחזית: 30% ירידה במכירות

אנאליסטים בתחום הרכב צופים כי יצור ומכירת כלי רכב חדשים ירד בשיעור של עד כ-30%. אין לצפות לזינוק מהיר והתאוששות חדה עם התרת ההגבלות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

three × five =