יום שלישי , 2 יוני 2020
ראשי » חדשות » מרצדס: 3 מליון מכוניות לריקול
מרצדס תזמן 3 מליון מכוניות דיזל למוסך. צילום: מרצדס (והחברה? להקת לינקין פארק)
מרצדס תזמן 3 מליון מכוניות דיזל למוסך. צילום: מרצדס (והחברה? להקת לינקין פארק) Linkin Park and Mercedes-AMG are celebrating the anniversary of the sports car and performance brand from Affalterbach under the motto "Celebrating 50 Years of Driving Performance".

מרצדס: 3 מליון מכוניות לריקול

תומר הדר

דיימלר, חברת האם של מרצדס בנץ מודיעה על ריקול – מהמשמעותיים בתולדות היצרנית. במסגרת הריקול יזומנו למוסכי מרצדס באירופה (ולעת עתה רק באירופה) שלוש מיליון מכוניות מרצדס. מדובר במכוניות מרצדס שיוצרו משנת 2011 ואילך, כלומר כאלה שעומדות בתקן הזיהום יורו 5 ויורו 6. הסיבה: חשש מפני חריגה של המכוניות מתקני הזיהום אשר מותרים למנועים אלה.

מרצדס תזמן 3 מליון מכוניות דיזל למוסך. צילום: מרצדס
מרצדס תזמן 3 מליון מכוניות דיזל למוסך. צילום: מרצדס

בשונה מפולקסווגן שהודתה מזמן באשמה, מרצדס מעולם לא הודתה כי במכוניותיה קיים חשד לזיהום. לפחות לא עד מאי האחרון, אז דיווחו אמצעי תקשורת באירופה על פשיטה על משרדי מרצדס והחרמת מסמכים. טכנית, מרצדס לא מודה גם כיום שיש בעיית זיהום – על פי הצהרת דיטר זטשה, מנכ"ל דיימלר, מדובר בצעדים שנועדו "להרגיע את לקוחות החברה". סבבה, נקווה שכעת שלושה מיליון לקוחות, שמכוניותיהם יזומנו לריקול לצורך שדרוג ותיקון של מערכות הדיזל מאמינים לזה גם.

מרצדס תזמן 3 מליון מכוניות דיזל למוסך. צילום: מרצדס
מרצדס תזמן 3 מליון מכוניות דיזל למוסך. צילום: מרצדס

צפו גם בזה

מיני קופר חשמלית

מיני קופר חשמלית החל ב-239 אלף שקלים

אחד האייקונים הקטנים אך הוותיקים של עולם הרכב מקבל מערכת הנעה חשמלית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

sixteen − fifteen =