יום חמישי , 2 אפריל 2020
ראשי » חדשות » מרצדס G קלאס מתהפך!
מרצדס ארה"ב תתקין הגבלת מהירות לנסיעה לאחור בדגמי G63 כדי למנוע התהפכות. צילום: מרצדס בנץ
מרצדס ארה"ב תתקין הגבלת מהירות לנסיעה לאחור בדגמי G63 כדי למנוע התהפכות. צילום: מרצדס בנץ

מרצדס G קלאס מתהפך!

תומר הדר

מרצדס G  קלאס הוא סוג של נפיל רב יכולת, במיוחד בצבע שחור. אחרי הכול, אף אחד לא רוצה לריב עם שתי טונות ויותר של פלדה גרמנית צבועות בשחור שיכולות לנסוע 200 על אספלט ו-120 על חול. ואם כבר גרסה באמת מטורפת של האובר רכב שטח – אז כמובן שנבחר את G קלאס AMG  – כי שמענו שלנסוע 240 זה גם ממש סבבה – אבל מה קורה כשנוסעים מהר מדי ברוורס?

טוב, עקרונית השאלה הזו מעולם לא נשאלה כי מעטים הם רכבי השטח שיכולים לנסוע ממש מהר לאחור – אבל מיודענו ה-G AMG יכול – וזה יצר בעיות, כי אם מסיטים את ההגה בפתאומיות במהירות גבוהה, אז הוא עלול להתהפך. למה אף אחד לא חשב על זה קודם? טוב, כי אף אחד לא בנה רכב שטח שמסוגל לנסוע אחורה כל כך מהר.

אז אם אתם אחד מ-20 בעלי גלנדוואגן 65 AMG שחיים בארצות הברית – שימו לב, אתם מזומנים לריקול מחשש ש-621 כוחות הסוס שמנוע ה-12V שלכם מייצר יאפשרו לכם לנסוע מהר מדי אחורה, ולהתהפך.

במסגרת הריקול יותקן מגביל מהירות לנסיעה לאחור – וכך לא תמצאו עצמכם במצב בו ה-2,835 קילוגרמים שלכם (ללא נהג) מתיישבים על הגג ברוורס. אגב, אל דאגה, קדימה הגלנדוואגן שלכם עדיין יסע ואת האפס למאה הוא עדיין יעשה ב-5.1 שניות.

צפו גם בזה

סדנת שיפורי 4X4

הכירו את סדנת PREDATOR

אז אמריקה נמצאת בהסגר. ביג דיל. זה יעבור. בינתיים הנה קצת פורנו 4X4 מסדנת PREDATOR

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eight + fifteen =