יום שלישי , 16 אפריל 2024
נפתחה אפשרות להזמנה מוקדמת של הרכב החשמלי החדש ORA Funky Cat. ציילום: יצרן

השקה שקטה ל-ORA החשמלית במחירים שלפני המס

כלמוביל, מתחילה במכירה מוקדמת לדגם ה – Funky Cat ORA, המשפחתית-האצ'בק החשמלית החדשה המגיעה אלינו מענקית הרכב Great Wall Motor .

על פי הודעת החברה, המעוניינים ברכב החשמלי הקומפקטי, יוכלו לשריון הזמנה ולהנות מאספקה מיידית, בסמוך להשקה הפומבית שתתקים בחודש הבא. כחלק מההטבה יוכלו הממהרים  לקבל את המחיר של רכבים אשר כבר שוחררו ממכס ולא יכללו את עליית המס אשר נכנסה לתוקפה בתחילת שנת 2023. מדובר במספר מוגבל של 900 יחידות זמינות.

נפתחה אפשרות להזמנה מוקדמת של הרכב החשמלי החדש ORA Funky Cat. קוקפיט דיגיטלי על מלא. ציילום: יצרן

כנסו להזמנה המוקדמת

מי שאינו מכיר Great Wall Motor הינה יצרנית רכב בינלאומית מהגדולות בסין, שמזה שנים מפתחת ומייצרת רכבים על בסיס פלטפורמה חשמלית ייחודית. הדגם בשם Funky Cat ממותג ORA החשמלי ישווק בישראל עם שני טווחי נסיעה: עד 310 ק"מ ועד 420 ק"מ WLTP . לדברי היבואנית פאנקי קאט משלב איכות חומרים גבוהה במיוחד ומערכות בטיחות מתקדמות. ל- Funky Cat גם מראה חדשני לצד עיצוב ייחודי.

נפתחה אפשרות להזמנה מוקדמת של הרכב החשמלי החדש ORA Funky Cat. קצת גדול יותר מ-VW גולף. ציילום: יצרן

במבחני הריסוק של Euro NCAP זכתה ה-ORA Funky Cat ב- 5 כוכבים ובמקום הראשון בשנת 2022 בקטגוריית מכוניות משפחתיות קומפקטיות השיג מרשים בהחלט. הדגם השיג את הציונים הכוללים הגבוהים ביותר במבחנים, בתחומי הגנה על מבוגרים, הגנה על ילדים, הגנה על "משתמשים פגיעים" ואבזור בטיחות.

בסיס הגלגלים של  Funky Cat ORA עומד על 265 ס"מ, ארוך יותר ממתחרות מוכרות כמו VW גולף וקורולה האצ'בק. עם גובה של  160 ס"מ, פאנקי-קאט גם והיא גבוה מרובן. המידות האלה יוצרות מרחב פנימי גדול המתאים גם למשפחות וכולל יכולות וטכנולוגיות ייחודיות רבות כגון שליטה קולית, זיהוי פנים ושימוש באפליקציה (בעתיד) לפעולות ברכב.

סביבת הנהג המעוצבת משלבת מסך כפול בגודל 20.5" המשמש בחלקו הימני כמסך בידור,  ושליטה על מערכות הרכב השונות ובחלקו השמאלי כלוח מחוונים (דיגיטלי) לנהג.

לינק למכירה המוקדמת: https://campaign.ora-israel.co.il/hello/

Check Also

נתפס: יונדאי איוניק 6 N

מעל 600 כ"ס, צלחות בלימה 400 מ"מ, מפשקי גלגלים רחבים יותר - יונדאי איוניק 6 N - נתפס בניסויים דינאמיים על מסלול הנורבורגרינג שליד מרכז הפיתוח של יונדאי אירופה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

four + nineteen =