יום שלישי , 25 פברואר 2020
ראשי » אביזרים לשטח » גרמין מציגה שעון שטח חדש: פניקס

גרמין מציגה שעון שטח חדש: פניקס

באמצע יולי הציגה חברת GARMIN בשאפהאוזן שוויץ (מקום משכנה של יצרנית שעוני העילית IWC) את הגרסה שלה לשעון שטח משוכלל-אך-נאה. השעון מכונה FENIX ולצד מראהו שאתם רואים בצילומים הוא מכיל חיישני גובה/ברומטר ומצפן. מקלט ה-GPS שבתוכו מאפשר לתכנן מראש ציר טיול, לנווט אותו בשטח מ-נקודת ציון אחת לבאה וכמובן להקליט ולשתף את הציבור של קהילת גרמין.

גרמין פניקס מציג את הלחץ הברומטרי - פונקציה אחת של חיישני ABC לגובה, לחץ אוויר וכיוון מגנטי. בחנויות מהסתיו הקרוב במחיר 400 דולרים בקירוב. צילום: GARMIN

בצד הספורטיבי של המשוואה מאפשר הפניקס לקבל מידע בזמן אמת לאצנים, רוכבי אופניים וגם אופנוענים וג'יפאים – המידע כולל מהירות, מרחק, גובה אנכי. בתוספת תשלום, אפשר להצמיד ל-FENIX – רצועת דופק, חיישני צעדים או חיישני דיווש. חשוב להדגיש שכל מסך ניתן לקסטומציה כדי להציג את רכיב המידע החשוב ביותר למשתמש באותו הזמן ולאותה פעילות.

בהתאם לדרישות המשתמשים על השעון להיות עמיד במיוחד. הוא עשוי מחומר עמיד בחבטות ושינויי טמפ' קיצוניים ועמיד במים עד לעומק של 50 מטרים. הזכוכית היא גביש מינראלי עמיד בשריטות והרצועה – בהתאם לאופנה האחרונה של שעוני היוקרה – עשויה מגומי. במצב GPS תחזיק הסוללה 16 שעות עד 50 שעות. וכשעון רגיל לא יהיה עליכם לטעון אותו עד שישה שבועות. פונקציות השעון כוללות: שעון מעורר, כמה צלילי חיווי, רעד, סטופר, ושעון עולמי לכמה אזורי זמן.

גרמין פניקס במצב ניווט GPS. שעון השטח החדש של גרמין מציג את כל הפונקציות הדרושות לניווט, הקלטה ושיתוף של מסלולי טיול. צילום: GARMIN

הגרמין פניקס יהיה זמין באירופה החל מסתיו 2012 ומחירו צפוי להיות כ-400 דולרים. מחיר רצועת דופק מוסיף כ-30 עד 60 דולרים למחיר (תלוי בסוג הרצועה).

מקור: GARMIN

צפו גם בזה

הנחות אופל קורסה

בשבוע הבא: ימי מכירות בפיג'ו, סיטרואן ואופל

אלפי שקלים הנחות וגם מסלולי מימון חדשים למכוניות ממותגי פיג'ו, סיטרואן ו-אופל מדגמי 2020

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 × four =