שבת , 18 ספטמבר 2021
ראשי » מגזין » פיאט דוקאטו החל ב-265,590 שקלים
פיאט דוקאטו החדש. 16 גרסאות שונות. צילום: FIAT

פיאט דוקאטו החל ב-265,590 שקלים


סמלת, יבואנית פיאט בישראל, החלה הבוקר לשווק דור חדש של המסחרית פיאט דוקאטו s8. פיאט דוקאטו s8 החדש הינו הדגם החדש והמשוכלל ביותר של חטיבת המסחריות "פיאט פרופשיונל". לדוקאטו החדש, מוביל המכירות בסגמנט בישראל, דור מנועי מולטי ג'ט חדשים וצריכת סולר מופחתת ב-7% ביחס לדור היוצא.

פיאט דוקאטו החדש. חבילות אבזור עשירות והנדסת אנוש מודרנית. צילום: FIAT

בפיאט דוקאטו החדש הורחבה מערכת הבטיחות האקטיבית ושופר בידוד הרעשים ברכב שמעניקה לנהג חווית נהיגה שקטה ונינוחה יותר. בנוסף, בפיאט דוקאטו s8 החדש משולבת מערכת מולטימדיה מתקדמת התומכת ב-Apple CarPlay אלחוטי. בין השינויים החיצוניים בדגם הדוקאטו החדש הוא בנראות. לדור החדש עיצוב חזית חדשני, סביבת נהג משופרת, מושב נהג משופר, הגה חשמלי מתקדם וכיסויי גלגלים חדשים.

פיאט דוקאטו החדש. 16 גרסאות שונות. צילום: FIAT

כמקובל בקבוצת המסחריות, פיאט דואקטו החדש ישווק בגרסאות ותצורות רבות: 16 אפשרויות לבחירה עם תיבת הילוכים ידנית או אוטו' עם 9 הילוכים, הספק של 140 או 180 כ"ס, בסיס גלגלים ארוך (403 ס"מ), בינוני (345 ס"מ), או קצר (300 ס"מ) ותקרה רגילה או גבוהה. בנוסף, תהיינה גם תצורות של תא בודד ותא כפול עם ארגז מטען פתוח כאשר משקל העמסה המירבי עומד על 1,925 ק"ג (לגרסת וואן קצר, נמוך).

פיאט דוקאטו החדש. 16 גרסאות שונות גם תא בודד או כפול. צילום: FIAT

 

צפו גם בזה

טויוטה 4Runner מתעדכן

טויוטה מעדכנת את קו הגרסאות של ה-4Runner. רכב השטח המתבסס על מכללים של טנדר טאקומה קשוח, מקבל פנסי LED, חבילת בטיחות מורחבת וגם גווני צבע חדשים. יבוא אישי מקביל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *