יום שני , 20 מאי 2024
רועי נסימי, סמנכ"ל מכירות ושיווק ב'מצמן את מרוץ': "זה הזמן שלנו להגיד תודה ולתרום בחזרה עבור החיילים

'מצמן את מרוץ' תורמת אופניים לפצועי המלחמה

רשת האופניים הגדולה בישראל, 'מצמן את מרוץ' עתידה לתרום עשרות זוגות אופניים למטופלים במרכז הרפואי איכילוב. במסגרת התרומה, ייתרמו כ- 50 זוגות אופניים למטופלים במחלקת השיקום ועוד כ-10 זוגות למטופלים במחלקה האונקולוגית לילדים. האופניים נתרמים לאחר חוות דעת רפואית כי המטופלים כשירים לבצע פעילות גופנית וכי הרכביה על האופניים עשויה לקדם את קצב השתקמותם.

רבים מהמטופלים אשר יזכו בזוגות אופניים חדשים הם חיילי צה"ל אשר עוברים בימים אלה שיקום לאחר פציעתם במסגרת המאמץ המלחמתי ב"חרבות ברזל". האופניים עתידים להיתרם במסגרת אירוע מרגש שיתקיים בבית החולים בו ירכבו המטופלים בתוך שטח בית חולים, על גבי האופניים החדשים ובסוף הרכיבה יהנו במתחמי פנאי והעשרה.

יבואנית האופניים מצמן את מירוץ תתרום עשרות זוגות אופניים לפצועי מלחמת חרבות ברזל. צילום: יח"צ

 

רועי נסימי, סמנכ"ל מכירות ושיווק ב'מצמן את מרוץ': "זה הזמן שלנו להגיד תודה ולתרום בחזרה עבור החיילים אשר סיכנו את חייהם למען הביטחון של כולנו. 'מצמן את מרוץ' מלווה לאורך השנה את קהילת הרוכבים בישראל ומתרגשת לקחת חלק בתהליך השיקום של חיילינו. דווקא עכשיו, רגע לפני יום העצמאות, אנחנו מודים למרכז הרפואי איכילוב על שיתוף הפעולה ומייחלים להחלמה המהירה של הפצועים".

זוהי יריית פתיחה בתכנית "בשביל"ם פלוס" אשר נועדה לסייע לפצועי המלחמה להשתלב מחדש בחברה, תוך התמקדות בארבעה אפיקים: מיצוי זכויות, השכלה, תעסוקה ופעילויות פנאי וספורט. התכנית קמה מתוך תפיסה שיקומית כי השתתפות פעילה בחברה תוביל לתוצאה השיקומית האולטימטיבית.

'מצמן את מירוץ' הינה יבואנית, רשת קמונעית ומפיצת אופניים ואביזרים נלווים המובילה בישראל. החברה נוסדה  בשנת 1939 ולה סניפים בפריסה ארצית רחבה.

Check Also

הרכב ניזוק? מזרחי טפחות ו-UMI יסגרו לכם פינה

UMI ובנזק מזרחי טפחות לא ישאירו אתכם בלי רכב. אם הרכב ניזוק בחרבות ברזל הם יתנו רכב וגרייס של 3 חודשים עד 100% מערך הרכב ועד שמס רכוש יעבירו את הפיצוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

eighteen − 3 =