יום שני , 1 יוני 2020
ראשי » חדשות » קבוצת קרסו מסכמת את 2019 – פחות מכירות יותר רווחיות
איציק וויץ איש קרח באולם עם מכוניות
איציק וייץ מנכ"ל קרסו מוטורס: "התפשטות נגיף קורונה משרה אי וודאות". צילום: יח"צ

קבוצת קרסו מסכמת את 2019 – פחות מכירות יותר רווחיות

שטח

קבוצת קרסו – יבואנית מותגי הרכב של רנו, ניסאן, דאצ'יה ואינפיניטי – פרסמה הבוקר את תוצאות פעילות שנת 2019. עיקר הדו"ח מלמד על ירידה בנפח המכירות של כלי הרכב בשיעור של כ-8,000 יחידות, צמצום נתח השוק (ביחס ל-2018) מ-11.9% ל-9.3%. אולם למרות שההכנסות ממכירת המכוניות קטנו במאות מליוני שקלים, קרסו מדווחת על עליה ברווחיות של כ-40 מיליון שקלים ביחס לשנה שעברה.

איציק וייץ, מנכ"ל קרסו מוטורס: "אנו מסכמים את שנת 2019 עם שיפור משמעותי ברווח הגולמי וברווחיות במגזר מכירות כלי רכב חדשים, זאת בין היתר לאור שינויים בתמהיל מכירות כלי הרכב, לצד תזרים מזומנים חזק. עם זאת, הרווח השנתי הושפע לשלילה מהפסדים הנובעים מנגזרים פיננסיים ומהפרשי שער.

התפשטות נגיף הקורונה משרה אי ודאות על הפעילות הכלכלית בעולם ובישראל ומציבה אתגר עבור הסקטור העסקי. אנו עוקבים אחר ההתפתחויות וההשלכות האפשריות ומבצעים התאמות ככל הנדרש. להערכתינו, הפעולות בהן אנו נוקטים יאפשרו לחברה לפעול באופן מיטבי בנסיבות הקיימות".

להורדת הדו"ח השנתי המלא

צפו גם בזה

מיני קופר חשמלית

מיני קופר חשמלית החל ב-239 אלף שקלים

אחד האייקונים הקטנים אך הוותיקים של עולם הרכב מקבל מערכת הנעה חשמלית

One comment

  1. איך לא ירדו במכירות שלהם ניסאן לא לוקחת אחריות על התקלות של הרכבים שלה כמו הניסאן קשקאי שידוע שהוא אוכל שמן וגורם נזקים לגיר ולמנוע אבל בחברה מתעלמים מהלקוחות שמתלוננים על זה כל הזמן , מה גם שזה כבר לא ניסאן הכל רנו ברכב חוץ מהסמל של ניסאן. רכבים לא אמינים . קרסו לא אמינים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

four × four =