יום חמישי , 25 יולי 2024
מגזין Car&Driver האמריקאי ממליץ על 8 דגמי יונדאי. יונדאי סנטה פה בינהם צילום: שטח

Car and Driver מרעיף שבחים על יונדאי

יונדאי ממשיכה לגרוף פרסים ברחבי העולם. הפעם אלו מגיעים ממגזין הרכב הגדול בארה"ב אשר העניק פרסי "בחירת העורכים" ללא פחות מ-8 דגמים. שמונת הדגמים של יונדאי נבחרו מתוך 400 מכוניות מקבוצות רכב ומותגים שונים אשר נבחנו במדיה החשובה בשנה החולפת.

מגזין Car&Driver האמריקאי ממליץ על 8 דגמי יונדאי. יונדאי סונטה בינהם צילום: שטח

האם כדאי לקנות רכב היברידי ב-2023?

יונדאי קיבלה שמונה פרסי 2023 Car and Driver Editor's Choice עבור דגמי Kona, Tucson, Santa Cruz, Santa Fe, Palisade, Elantra N, Sonata ו-IONIQ 5. הזוכים ב-Editor's Choice הם המכוניות, המשאיות, הקרוסאוברים ורכבי השטח שעורכי המגזין ממליצים עליהם לציבור הרחב.

מגזין Car&Driver האמריקאי ממליץ על 8 דגמי יונדאי. יונדאי טוסון בינהם צילום: שטח

דגמי יונדאי, שמרביתם משווקים גם בישראל, נבחרו מתוך יותר מ-400 דגמים שנבחנו ועברו תחת מכבש הדרישות הקפדני של מדיית הרכב החשובה בארה"ב. דגמי יונדאי שנבחנו נמצאו בעיני בוחני הרכב המיומנים של "Car&Driver" לטובים ביותר במילוי משימתם, תוך שהם מציעים תמורה מצוינת ומספקים חווית נהיגה מתגמלת.

מגזין Car&Driver האמריקאי ממליץ על 8 דגמי יונדאי. יונדאי אלנטרה בינהם (היכונו למשפחת N בקרוב). צילום: שטח

"עבור מיליוני האנשים (בארה"ב – המערכת) הקונים רכב חדש בכל שנה, היצע המכוניות בשוק יכול להיראות אינסופי – ומבלבל", אמר העורך הראשי של המגזין, טוני קווירוגה. "הרכב המכוניות שזכו לבחירת העורכים שלנו הוא רשימת כבוד למותג יונדאי ומשאב נטול פניות וקל להבנה לכל אדם הרוצה לרכוש מכונית. כך יכול לקוח לסנן מידע לא רלוונטי ולאתר בקלותן בעיקר אם מישהו מחפש את המכונית הבטוחה ביותר לנהג הרוכש את הרכב הראשון שלו או נהג מיומן המחפש רכב ביצועים, וכל מה שביניהם."

מגזין Car&Driver האמריקאי ממליץ על 8 דגמי יונדאי. יונדאי איוניק 5 החשמלית בינהם צילום: שטח

 

Check Also

יונדאי סנטה פה החדשה מתחממת על הקווים

דגם הפנאי-שטח עם 7 מקומות - יונדאי סנטה פה - מקבל הכרה בינלאומית בזכות עיצוב מצטיין ויכולת רב גונית גם מעבר לכביש. בנוסף, יונדאי מציינת 2 מיליון טוסון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

sixteen − fifteen =