יום שישי , 14 יוני 2024
איסוזו צ'אלנג' חוזר על בסיס טנדר דימקס ובינתיים ליעד קרוב - ירדן. צילום: יח"צ

הזברות של איסוזו חוזרות!

אחרי הפסקה של יותר מ-15 שנים, מסע השטח האתגרי של איסוזו חוזר, בחודש אוקטובר קבוצת UMI יבואנית איסוזו לישראל תוציא משלחת של 30 רכבי איסוזו Dmax למסע שטח מפרך במדבריות ירדן.

האיסוזו צ'אלנג' המיתולגי יצא לראשונה בשנת 1998 לנמיביה ונדד במשך שנים ברחבי העולם, דרך לאוס ווייטנאם, פטגוניה, הימלאיה ואפילו לאוסטרליה וסין.  

 

במ

איסוזו צ'אלנג' חוזר על בסיס טנדר דימקס ובינתיים ליעד קרוב – ירדן. צילום: יח"צ

הלך חודש אוגוסט יתקיימו מבחנים ללא תשלום על ידי מדריכי נהיגה שבהם יבחנו יכולות נהיגת השטח של המועמדים, כשירות הרכבים ועוד. במהלך המיונים יעברו המועמדים מספר בחינות בתנאי שטח שונים בכדי לקבוע מי הם 30 המוכשרים ביותר שיצאו למסע. המשתתפים יגיעו עם רכבם הפרטי.

המסע שעתיד לצאת לדרך במהלך חודש אוקטובר הוא הראשון בסדרת מסעות שנתית, במהלך המסע ייהנו המשתתפים מהדרכה צמודה של מדריכים מקצועיים וליוי טכני ולוגיסטי של  אנשי UMI.

איסוזו צ'אלנג' חוזר על בסיס טנדר דימקס ובינתיים ליעד קרוב – ירדן. צילום: יח"צ

הדור החדש של ה- Dmax הושק בישראל לפני כשנה והציג לראשונה מערכות בטיחות אקטיביות מלאות בכל רמות גימור לצד שיפורים נרחבים בתא הנוסעים, כמו כן הציג הדור החדש שדרוג משמעותי ביכולות השטח בזכות נעילת דיפרנציאל אחורית, מתלים חדשים ובקרת משיכה.

ה- Dmax הוביל את טבלאות המסירות בסגנמנט למשך 16 שנה ונחשב רכב אמין ביותר, מה שהופך את הדגם למתאים ביותר לצליחת מסעות הצ'אלנג'.

כל מה שצריך לדעת על איסוזו דימקס

במשך ארבעת ימי המסע שיוביל עופר אוגש מאתר השטח הישראלי 4X4 יעברו המשתתפים במספר אתרים מרהיבים בירדן, טיפוס דרך הבשמים דרך מעלה ואדי נאמלה, בירת הנבטים פטרה ל"ארץ הקשתות" – חרז'ה, וואדי ראם, חאז-עלי (חזלאלאה) – לתצפית כתובות סלע עתיקות, עין אל קאטר –דרך המלך העתיקה, הקשת של ג'בל בורדה ובין לבין יצלחו דיונות חול ואתגרי נהיגה שונים.

השתתפות במסע כרוכה בתשלום, אישור רפואי ובדיקת קורונה שלילית. 

 

Check Also

מבחן דרכים פורד ריינג'ר XLT

רוני נאק עד כמה שגרסאות הביצועים הסקסיות של הטנדר ריינג'ר מושכות אותנו (ווילדטראק וראפטור) הרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 × five =