יום שלישי , 11 אוגוסט 2020
ראשי » חדשות » Lytro – חשיבה חדשה בצילום

Lytro – חשיבה חדשה בצילום

Lytro Lifestyle Electric Blue_Photographer. קטנה וכחולה. מצלמה דיגטאלית שנכנסת לכיס ומסוגלת לעשות דברים חדשים.

חברה קטנה מצפון קליפורנה חשפה לאחרונה מצלמה דיגיטאלית חדשה המנצלת טכנולוגיה אשר מאפשרת לצלם תמונה ורק אחרי הצילום לבחור באיזה אובייקט להתמקד.

למצלמה דיגיטאלית של Lytro חיישן מיוחד אשר קולט את כל התאורה שבפריים ויותר מזה את כיווני השבירה של כל קרן אור הנכנסת לעדשות. גודש כה גדול של מידע מאפשר לצלם ליישם יכולות חדשות – כמו למשל באיזה עצם להתמקד לאחר הצילום. את זה היא משיגה בעזרת "מנוע" – תכנה – אשר יודעת לעבד את המידע.

Lytro Graphite. עיצוב מיניאליסטי, מאד נאה ופונקציונאלי. לא במקרה היא לא נראית כמו כל מצלמה דיגיטאלית אחרת

למצלמה הדיגיטאלית הקטנה גוף מעוצב מאלומיניום, היא מצויידת בזום אופטי עד פי-8 וצמצם קבוע של 2.0/F אשר עוזר לקבל את עומק השדה הרצוי. ב-Lytro לא מדברים במגה-פיקסל אלא ב-"מגה קרני אור" או 11 מיליון יחידות מידע של אור בכל צילום. התמונה המוצגת היא באיכות HD מלאה. תוכלו לבחור באיחסון של 8 או 16 גי'גה וזה יספיק ל-350 עד 750 צילומים בהתאמה.

הקליקו עם העכבר באיזה אצטרובל להתמקד

אבל הצילום הדיגיטאלי הוא רק חלק מהעניין. היכולת לשתף חשובה מאד ליצרן והוא מספק את המצלמות שלו עם תכנת שיתוף חינאמית (שמתאימה ל-PC או MAC) ומאפשרת לערוך את הצילומים, לעבד אותם ולשתף אחרים בחוויה.

בקרוב צפויה Lytro להציג גרסה חדשה של המצלמה הדיגיטאלית שלה אשר תצלם בתלת-מימד – 3D – ותאפר לצופים בתמונה לשנות את נקודת המבט בתוך הצילום. כרגע נמכרת מצלמה דיגיטאלית של Lytro ב-399 דולרים.

Lytro Group. שלושה צבעים, 8 או 16 ג'יגה זכרון ובקרוב גם גרסת תלת-מימד! כל זה במצלמה דיגיטאלית קטנה

צפו גם בזה

קאדילק LYRIQ חשמלית

עם טווח הנושק ל-500 ק"מ, הנעה כפולה ולוח מחוונים של 33 אינץ'. קאדילק פורצת לעתיד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

nine + twelve =