יום חמישי , 20 ינואר 2022
ראשי » חדשות » 440 ק"מ ל-MG ZS החשמלית המעודכנת
רכב הפנאי החשמלי העממי הראשון בישראל MG ZS EV מקבל טווח הרבה יותר גדול. צילום: MG

440 ק"מ ל-MG ZS החשמלית המעודכנת

רוני נאק

הגרסה החשמלית של MG ZS – פתחה את הדלת לתחבורה נקיה ובמחיר עממי לציבור בישראל. עתה SAIC, בעלת הבית, מעדכנת את רכב הפנאי החשמלי עם מראה חיצוני עדכני, קוקפיט דיגיטלי מלא וחשוב מכל מערכת הנעה חשמלית מתקדמת יותר.

 MG ZS EV מקבל קוקפיט דיגיטלי, ממשק חדש ומסך מגע גדול לצד אבזור נוסף. צילום: MG

ל-ZS החשמלית הנוכחית סוללה עם קיבולת של 45.6 קוט"ש, מנוע של 143 כ"ס וטווח WLTP של 263 קילומטרים. עוד נספר כי עוצמת הטעינה המירבית הנוכחית היא 7 קו"ט AC ועד 50 קו"ט DC (ולא. זה לא יעזור אם תתחברו לעמדה של 150 קו"ט. המכונית היא זו שקובעת כמה מיץ היא יכולה לקבל בשלוק אחד).

מאחור אין שינויים דרמטיים עדיין נראה עדכני ונכון. צילום: MG

כך MG ZS EV כבשה את הקטגוריה

החדשה העיקרית, לאחר הפייסליפט הקוסמטי, והחרוזים הדיגיטליים של הקבינה היא חבילת סוללות חדשה עם קיבולת של 72 קוט"ש או 51 קוט"ש ויכולת טעינה מהירה משופרת של 76 קו"ט DC. המטען, ON BOARD שממיר את ה-AC עדיין נשאר על 7 קו"ט וזה נותן זמן טעינה של 10 וחצי שעות מאפס למלא בסוללת 72 קוט"ש. שינויים מהותיים במנוע לא נעשו (כך לפי המקור הרשמי) למרות דיווחים במדיות אחרות.

רכב הפנאי החשמלי מקבל חזית חדשה עם מסר "חשמלי" יותר לצופים. צילום: MG

עוד בתחום השיפורים הוא החלפת ממשק המולטימדיה והקישוריות לממשק חדש ש-MG מכנה iSMART שבמרכזו מסך מולטימדיה גדול במידה של 10.1 אינץ' ואף אפליקציה לנייד שתאפשר לבעלים המאושר לשלוט מרחוק בבקרת האקלים ולבדוק את מצב הטעינה ועוד. פריטי פרמיום כמו משטח טעינה אלחוטי מופיעים במפרט של ה-MG ZS המעודכן.

השיווק של ה-ZS החשמלית המעודכנת בבריטניה יחל בנובמבר הקרוב וזו צפויה להגיע גם אלינו בתחילת שנת 2022.

צפו גם בזה

מבחן דרכים לקסוס NX 350h

דור שני וכל חדש של רכב הפנאי המהודר מלקסוס. אותה נוסחה מוכרת בביצוע הרבה יותר טוב.לקסוס NX החדשה פרמיום עם צריכת דלק חסכונית, ביצועים טובים ופינוקים כבר מהבסיס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *