יום רביעי , 17 אוגוסט 2022
ראשי » חדשות » סובארו אאוטבק חדש
קדימון מעורר של סובארו אאוטבק 2020. הצילום מגלה די הרבה פרטים. צילום: סובארו
קדימון מעורר של סובארו אאוטבק 2020. הצילום מגלה די הרבה פרטים. צילום: סובארו

סובארו אאוטבק חדש

רוני נאק

סובארו ארה"ב שיחררה אמש קדימון שלא לומר טיזר, של הסובארו אאוטבק החדש אשר עתיד להיחשף ב-17 לאפריל בתערוכת ניו יורק. סובארו אאוטבק היא דגם מרכזי בליין האמריקאי של היצרנית ולבדו מייצר כ-30% מנפח המכירות של המותג בצפון אמריקה. שם על האאוטבק להתמודד מול מתחרים כמו יונדאי סנטה פה, פורד אדג' ורכבי פנאי נוספים מאותו סדר גודל שאנו לא מכירים בישראל.

הצילום חושף טפח משמעותי למדי מרכב הפנאי רב היכולת של סובארו – ומגלה את פנסי החזית, חיפויים סביב המרכב ותחתית הפגוש, חישוקי גלגלים צבועים, פנסי DRL מנורות LED. ברקע הצילום ברור בשטח כאשר על הגג אפשר להבחין בסל מטען (בישראלית: "גגון") – יחדיו זו קריצה ברורה ללקוחות סובארו המעדיפים לבלות את זמנם בטיולים.

הנה פיצוח נחמד לקדימון לתא נהג - מה שכן ברור זה הגודל של מסך המולטימדיה. צילום: סובארו
הנה פיצוח נחמד לקדימון לתא נהג – מה שכן ברור זה הגודל של מסך המולטימדיה. צילום: סובארו

מבחן דרכים סובארו אאוטבק XS

מבחן דרכים טויוטה ראב-4 היברידי

צילום נוסף מגלה השתקפות של תא הנהג בו אפשר לזהות כי סובארו אאוטבק החדש יקבל את ארכיטקטורת הפנים של הסובארו לגאסי החדשה (בישראלית: "B4") – ומכאן גם מסך מולטימדיה בגודל של 11.6 אינץ'. אם נמשיך את הספקולציה על פי מה שאנו מכירים מהסובארו פורסטר החדש – יהיה זה יותר מסביר להניח כי סובארו אאוטבק יקבל את מנוע ה-2.5ל' המעודכן עם 182 כ"ס ו-24.3 קג"מ. ואולי אם סמל"ת היבואנית תקבל FOB מתאים מבחינתה אנו נזכה לראות כאן את מנוע הטורבו החדש בנפח 2.4ל' המפיק כ-260 כ"ס ו-38 קג"מ. זול זה לא יהיה.

כמו הפורסטר וה-B4 גם האאוטבק החדש יהיה על בסיס הפלטפורמה הגלובלית העדכנית של סובארו – וזה אומר קל יותר ודינאמי ויותר. עוד נמצא את הדור האחרון של מערכת אייסייט וכן את ה-X מוד המהולל של סובארו. סובארו אאוטבק החדש יגיע לשווקים כדגם 2020.

בינתיים אם אתם מתקשים להתאפק תוכלו למצא – למשל כאן – סובארו אאוטבק מהדור היוצא כ-"0 ק"מ" במחירים נמוכים בכ-55,000 שקלים ממחירם רק לפני כמה שבועות באולמות התצוגה.

צפו גם בזה

קופרה BORN בישראל

החל ב-255 אלף שקל. דגם כל חשמלי חדש מגיע לישראל הפעם ממותג VW הספורטיבי קופרה. ה-BORN מציע הנעה אחורית, 31 קג"מ והספק של עד 231 כ"ס. חבילות אבזור ובטיחות גדושות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.